Wpis z mikrobloga

@ziemba1:
Konfederacja: Każdy powinien móc założyć biznes i sprzedawać co chce, a wolny rynek to zweryfikuje!
UE: Może bez przesady, ale coś w tym jest. Pozwalamy na sprzedaż kilku rodzajów robaków.
Konfederacja: LEWACY CHCĄ BYŚMY JEDLI ROBAKI

Gdzie tu logika? Unia zwiększa liczbę dopuszczalnego towaru do handlu, a "wolnościowcom" się to nie podoba?

Bo to umowa spoleczna tak jak nie sranie do paczkomatu


@garfyldo: Czy jak zjesz robaka, to to
Konfederacja: Każdy powinien móc założyć biznes i sprzedawać co chce, a wolny rynek to zweryfikuje!

UE: Może bez przesady, ale coś w tym jest. Pozwalamy na sprzedaż kilku rodzajów robaków.

Konfederacja: LEWACY CHCĄ BYŚMY JEDLI ROBAKI

Gdzie tu logika? Unia zwiększa liczbę dopuszczalnego towaru do handlu, a "wolnościowcom" się to nie podoba?


Super chochoł! Wal tak dalej!
@yahoomlody

to chyba dobrze, że unia staje się mniej lewacka i zezwala na hodowlę i sprzedaż robaków, nie


Robiąc to z powodów ekologicznych z pewnością jest mniej lewacka.
@yahoomlody

nie liczy się powód, a skutek, a skutek jest jak najbardziej wolnościowy i jako fan nowej nadziei i kapitalizmu powinno cię to cieszyć, a nie stanowić powód do wyśmiania


Jedzenie robaków w naszej kulturze nie jest wolnościowe więc mnie to nie cieszy.
ale co wam nie pasuje? Będzie więcej produktów na rynku, większa konkurencja. UE zmniejsza regulacje, czyż nie o to #konfederacja walczy? By było mniej regulacji? Niewidzialna ręka wolnego rynku zweryfikuje robaki. Poza tym, płakaliście jak wprowadzano żarcie wege, teraz płaczecie, że wprowadza się więcej pożywienia ze zwierząt? Tak źle i tak nie dobrze...


@rzuf22: Najpierw ubój psów będzie więcej produktów na rynku!
Najpierw ubój psów będzie więcej produktów na rynku!


@ziemba1: Jestem za. Jadlem w Wietnamie i byl spoko. To jak z tym dopuszczeniem do spożycia kolejnych owadów? Bo wiesz, koszenila, E130, barwnik itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PDCCH:

. To jak z tym dopuszczeniem do spożycia kolejnych owadów? Bo wiesz, koszenila, E130, barwnik itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mnie sie pytasz? Pytaj urzednikow unijnych co ci pozwola jesc.
@Tymajster

oczywiście że krytykowałbym Konfederację. W przeciwieństwie do Konfederatów, ciebie i innych ich sympatyków jestem wolnościowcem.


To wolnościowcu czemu nie krytykujesz UE za to ze reguluje to co dopuszcza się do spożycia a co nie?
@ziemba1: No to właśnie są zbadane i trafiają, ogarniasz? No i te owady ludzkość od tysięcy lat sobie zjada.


A hejtujesz wegetarian za to że nie chcą jeść mięsa? Bo jak nie to czego się mnie czepiasz? Chcesz to sobie jedz te robaki jak to takie zdrowe według ciebie.
To wolnościowcu czemu nie krytykujesz UE za to ze reguluje to co dopuszcza się do spożycia a co nie?


@ziemba1: chwalę ich za zniesienie zakazu, bo to oznacza więcej wolności. A ty ich za to krytykujesz, wolisz zakazy. Nie zrozumiemy sie, bo jesteś konserwatywnym zamordystą, który chciałby wszystkim narzucić swoje przekonania.
chwalę ich za zniesienie zakazu, bo to oznacza więcej wolności.


@Tymajster: To fajny z ciebie wolnosciowiec. W takim razie jak Braun pozwoli nie batorzyc gejow w poniedzialki powienes go za to chwalic, a ty go zkrytykujesz ze chce batorzyc xD