Wpis z mikrobloga

Z nudów (i tak mam #!$%@?, a nie zainteresowanie) zmieniłem wczoraj zdjęcie na #tinder na randomowego #normik (niewysoki, a nawet jeśli to zdjęcie tak zrobione, że nie widać. Max. 5/10) z #instagram i w ciągu kilku godzin wleciały 2 matche. Zero zmian w opisie czy w lokalizacji (TInder Plus za free od Huaweia na pół rokiu). Dzisiaj byłem tam tylko na tyle, by zobaczyć, jak wygląda sytuacja, 0 loszek w prawo, w lewo itd., ale zakładam, że przy moim gimmicku do dawania każdego #rozowypasek w prawo to do końca tygodnia (planowany moment powrotu do "normy") był niczym bohater #pokemon złapał je wszystkie nawet nie udając nikogo kim nie jestem z charakteru
#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #samotnosc #depresja #zwiazki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@aczutuse: ja to takie 2-3 pary przy maksymalnym dystansie (#zadupie i nawet do 60km #rozowepaski starcza na 2-3 machnięcia i żegnaj) na kwartał. gdzie ta liczba się lekko zwiększyła, bo mogę do woli teraz dawać w prawo i czasem z nudów #!$%@? po prostu strzałkę w prawo na laptopie przy włączony #tinder
  • Odpowiedz
  • 0
A bo bym zapomniał...
Opis wygląda tak:

你好

Pasjonat gier oraz polityki i kultury Chin. Poza grami i zainteresowaniem sprawami kocham też fotografię mobilną oraz gotowanie. Do tego fascynuję się muzyką UK Drill i kulturą, która powstała wokół tego gatunku muzycznego, ale nie pogardzę inną, też fajną muzą

Chętnie gdzieś wyjdę, choćby na kawkę albo do kina, ale nie ma problemy, bo porobić coś w domku, np. zrobić pyszne naleśniki albo pogadać
  • Odpowiedz
  • 0
@uprzejmykotbehemoth: nie tylko #tinder a wszystkie aplikacje randkowe lub jak kto woli ruchappki, gdzie już pomijam to, że same chady często algorytm dobiera to loszki tam udają wielce niedostępne dla anonka, dla chada tylko, a realnie za czasów #techbaza (nie tak dawno), jak miałem przypływ dynaminy (byłem z loszką w miarę sam na sam, czyl rzadko tak naprawdę kiedy) to i te typowe Juleczki, do których
  • Odpowiedz
@Swordy: 4-5/10, 3/10 co to za świat gdzie się ludzi się punktuje, zwykłemu człowiekowi to nie ma sensu pobierać tych aplikacji, chyba, że chce sie bardziej pogrążyć w depresji
  • Odpowiedz
  • 0
@uprzejmykotbehemoth: no, ja punktuję na modłę tego, co kiedyś panowało na tagu #przegryw i to tylko tutaj, tak to dla mnie loszka dopóki będąc w moim wieku (ok. 20 lat, sam mogę powiedzieć ile mam, ale #rozowepaski zawsze szukam max. 5 lat starsze i 5 lat młodsze, chociaż na ten moment to bardziej 3 lata młodsze bo #prokurator) nie wygląda jak własna matka
  • Odpowiedz
  • 0
@uprzejmykotbehemoth: no nie aż tak młody jak może się wydawać (ale nadal młody), 22 w tym roku a określenie, że #prokurator jak młodsza o więcej niż 3 lata to po prostu dupochron na przypadek, gdyby loszka lvl 15 tak realnie nie była lvl 15 i uciekanie w teorii do minimum 18
  • Odpowiedz
  • 0
a do samego mizogina dopóki nie walę nieporadnych tekstów jak tu (które często są bardziej baitami i podciąganiem do dyskusji niż realną opinią na temat niepowodzeń). Czasem walnę tekst typu "kobiety lecą na kasę i wygląd" i wchodzę potem polemikę i z kobietami i z mizoginami tłumacząc jednej stronie, czemu tak uważam a drugiej, czemu to zła opinia
  • Odpowiedz
  • 0
@uprzejmykotbehemoth: no aż mi nie dasz dowodu (lub w przypadku under 18 legitymacji) do ręki nie rucham ani nawet, jeśłi się na to godzisz nie piszę tekstów o tym, by po prostu nie mieć przypału. Taka zasada po akcji z pewnym dość potężnym (wizualnie, nie liczbowo) jupiterkiem, którego 14-letnie loszki nakręcaly, że chętne, legalne (a nawet pełnoletne) i wgl usiądź mi swoim tłustym dupskiem na mordzie i duś mnie pierdami,
Swordy - @uprzejmykotbehemoth: no aż mi nie dasz dowodu (lub w przypadku under 18 leg...

źródło: 2137

Pobierz
  • Odpowiedz