Wpis z mikrobloga

@HausHagenbeck:

Nie

Np. w Sheiko jak prowadził mnie Alexy Nikulin miałem

18 serii przysiadów
13 serii wyciskania
11 seri przysiadów (w innej wariacji)
5 akcesoriów po 5 serii

= 67 serii roboczych - seria co 3 minuty = 4 godziny treningu + z jakaś rozgrzewką z krótkim cardio
@Kasahara: nie no predyspozycje do siadów, to akurat masz xD
@HausHagenbeck ale prawda jest taka, że aby mieć konkurencyjne wyniki w jakimkolwiek sporcie, to czasem trenujesz i po 8 godzin dziennie. Ofc nie wszystko w ciężkich sesjach, ale takie 4 godziny treningu nie są czymś nadzwyczajnym
@Saprofit: wiesz zależy co na kogo działa, ja potrzebuje trochę więcej niż inni - nie wiem może wiek lub późne zaczęcie sportu, ale nie przeszkadza mi to. No mam ale tez nie uważam, że jakoś łatwo to przyszło bo jednak 8 lat #!$%@? te siady, niektórzy mają tyle w tym po 3-4 latach :P co nei zmienia faktu ,że 340 do 110 kg to rekord polski już biorąc pod uwagę wszystkie
@Kasahara: no fakt, rozwój różnych cech motorycznych to dosyć indywidualna rzecz i zależna właśnie w dużej mierze od predyspozycji jednostki, ale w samej kwestii dojścia do takiego wyniku, to liczyłbym właśnie jeszcze przeszłość sportową. Takich kilku lat spędzonych w młodości na bieganiu i skakaniu bym zaliczał do ogólnego stażu. No ale jednak ja jestem zwolennikiem ciężkiej pracy i tego, że to zaprocentuje w dłuższej perspektywie, niż "zwykły" talent.