Wpis z mikrobloga

Hej.
Chciałem zapytać osoby z tagu #programowanie i #programista15k czy takie plakaty mogą się podobać?

Inne języki można zobaczyć: westpomerania.com/c/plakaty-dla-programistow-jezyki-it

Jeśli ktoś chciałby kupić - to na kod "wykop30" dajemy 30% rabatu - na wszystkie plakaty dostępne w sklepie.

A dodatkowo #rozdajo - z plusujących wylosujemy 3 osoby, które otrzymają dowolny plakat.
#reklamadzwigniahandlu
WestPomerania - Hej.
Chciałem zapytać osoby z tagu #programowanie i #programista15k c...

źródło: PYTHON-kolor

Pobierz
  • 35
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WestPomerania: Jeśli już chciałbym mieć jakiś kod na ścianie, to może zróbcie plakat z tym:

10 PRINT CHR$ (205.5 + RND (1)); : GOTO 10
Dodatkowa zaleta, że jak wydrukujecie też wyjście tego programu, to plakat będzie atrakcyjny graficznie.
Taki bym wziął.
@Podstarzaly_Mandalorianin: @hermetyczniee @ElderWrath @proximacentauri @aegispolis @BBxx @Krolik @Krolik @micz258 @klefonafide
Dzięki za opinie. No cóż - są gorsze niż się spodziewałem, ale dziękuję za szczerość. Kilkanaście plakatów się sprzedało z tej serii, i one po wydruk w ramie naprawdę prezentują się fajniej niż na załączonej grafice. No i są różne wersje kolorystyczne. Czyli, nie iść tą drogą...
@WestPomerania: Może to kwestia targetu. Doświadczeni programiści nie podniecają się takimi rzeczami tak samo jak nie śmieszą ich memy o szukaniu brakującego średnika w kodzie przez 2 dni. Za to w/w mem "wannabe" programiści i inni bootcampowcy vel hindusi już share'ują jak #!$%@?.
@WestPomerania: jakby ten kod na plakacie był jakimś ponadczasowym kodem robiącym coś fajnego, a zarazem byłby krótszy i większą czcionką aby można było odczytać z daleka, to miałoby to sens.

Niestety to co tam macie na tych plakatach ani nie jest zabawne, ani nie jest odkrywcze / nie daje do myślenia, ani nawet nie jest dobrym kodem w sensie inżynierii (jest przekombinowane i strasznie na siłę).

Jeden z ciekawszych ponadczasowych kodów