Aktywne Wpisy



real_scoria +11
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





Tutaj akurat tucznikowi nic nie będzie. Jak zwykle płokułatuła ma pełne ręce roboty zajmując się bezsensownymi sprawami
Olewanie kuratorki, brak chodzenia na odróbki, nakłanianie do składania fałszywych zeznań na strimie, znęcanie się nad Jacą.