Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że polki mają naprawę #!$%@? żyjąc w tym kraju. Końcówka pracy, wraz z koleżankami z biura czekamy na upragniony koniec ale lecą żarciki w tle muzyka z radia, humor dopisywał. Zaczyna się następna piosenka.
"Panie losie daj mi kogoś..." w naszym pokoju zamarła cisza...
Daj chłopaka
Nie wariata
Daj nie palacza
Nie biedaka
Daj nie pijaka
Nie polaka
Daj nie brzydala
Z każdym wersem zmienia się w coraz większy smutek a przy ostatnich jednej koleżance zaszkliły się oczy!
Pomyślałem sobie wtf?
Co tu się odjaniepawla
Minęło parę sekund i zrozumiałem. Przypomniałem sobie nasze rozmowy bardziej prywatne i zrozumiałem.
Każda z nich w mniejszym lub większym stopniu miała ciężkie życie. Żyły z przeciętnymi polskim mężczyznami, przeciętnej urody, przeciętne zarobki, mało ambitni. Dwie z nich mają nawet z nimi dzieci...
Wyobraźcie sobie jakie to musi być gorzkie rozczarowanie życiem gdy jako kobieta powierzasz swoje życie mężczyźnie, marzysz o przystojnym i zaradnym oraz ambitnym. Któremu urodzisz dzieci i oddasz. Kimś dla kogo warto budzić się i trudzić i kto robi to samo i razem budujecie lepsze życie dla siebie i dla dzieci. Tak jak powinno zresztą być. A przychodzi rzeczywistość i zamiast ambitnego, przystojnego i zaradnego mężczyzny pojawią się on. "Tomek", zaniedbany, haruje za minimalna a jego ambicje kończą się na grach komputerowych, jest bardziej jak dziecko niż partner i nie ma swojego zdania (chyba ze chodzi o to te gierki)
To jest dramat, cichy dramat milionów kobiet. Wracają do domu i w głębi brzydzą się tej polackiej urody i mentalności i nudnej szarej codzienności. Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata. Czas ucieka jak suchy piasek przez palce, życie ulatuje i Ty to widzisz i nie wiele możesz z tym zrobić.

https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk tu jest ten kawałek i mimo, że nie mój gatunek to szacun za ponadczasowy tekst.

#redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow @Lefty
  • 74
@Joncrow: nie żyłaś nigdy z przeciętną polską kobietą. Nadwaga +20kg minimum, rozstępy, celulit, żylaki, uroda radiowa, cycki asymetryczne, obwisłe, z włosami wokół sutków, źle dobrany stanik, hemoroidy, zaburzenia osobowości lub depresja, brak zainteresowań, lewicowe poglądy, dwie kiecki na wyjścia na imieniny do rodziny, doklejane paznokcie, rzęsy, tatuaż. Do tego oczekiwania "daj, daj, daj, daj!".
@Joncrow: Minęło parę sekund i zrozumiałem. Przypomniałem sobie nasze rozmowy bardziej prywatne i zrozumiałem.
Każdy z nich w mniejszym lub większym stopniu miał ciężkie życie. Żył z przeciętnymi polskim kobietami, przeciętnej urody, przeciętne zarobki, mało ambitne. Dwaj z nich mają nawet z nimi dzieci...
Wyobraźcie sobie jakie to musi być gorzkie rozczarowanie życiem gdy jako mężczyzna powierzasz swoje życie kobiecie, marzysz o pięknej i zaradnej oraz ambitnej. Której spłodzisz dzieci i
Prawda choć boli, to prawda was wyzwoli. Przyjmijcie to na klatę i zacznijcie być przystojniejsi, lepiej zarabiać i mieć jakieś ambicje. To naprawdę nie jest ciężkie.
@Pozytywny_gosc: No litości! Pełno tego w internecie. Wystarczy poczytać chwile i zacząć stosować w życiu. Ale z dobrego serduszka podpowiem coś od siebie. Jak chcesz urosnąć to przed snem wcieraj w pięty czosnek. Musi to być Polski czosnek a nie ten chiński, od tego chińskiego będzie efekt odwrotny więc uważaj.
Bierzesz dwa ząbki czosnku średnie bądź duże. Rozgniatasz w moździerzu (to ważne), dodajesz trochę soku z limonki, spluwasz rzez prawe ramie
@Pozytywny_gosc: pokasuj wszystkie instagramy tik toki itd., bo to tam właśnie są takie co opisujesz xd chyba, że mieszkasz w jakimś małym miasteczku gdzie jest hermetyczne społeczeństwo to trochę #!$%@?, ale tak to mając 170cm i chociaż przeciętną mordę i ma się wyczucie + humor w rozmowach z dziewczynami to nie ma opcji nie zaruchać normalnej dziewczyny (ani ulańca ani wannabe modelki)
@Lefty: kto ci takich bzdur nagadał? od lat śmigam na siłkę, dbam o siebie, dobrze zarabiam (autysta z IT), dorobiłem się typowych rzeczy na pokaz typu zwykła fura w leasing i mieszkanie na 20 lat kredytu, mieszkam sam.

Dziewczyny walą i pchają się oknami, dopóki nie pada pytanie ile mam wzrostu, a jak grzecznie odpowiadam 170cm to potem zazwyczaj odpisują po 2-3 dniach, że akurat nie miały nastroju do rozmowy, bo
@Pozytywny_gosc: #!$%@?, ale Ty mówisz cały czas o jakimś tinderze gdzie 90% to małolaty szony, które zachowują się faktycznie tak jak opisujesz, 5% to fejki i 5% to albo jakieś dziwne przypadki albo właśnie prawdziwe szare myszki, które dajesz w lewo xd a ja mówię o ludziach poznanych na żywo tylko no to raczej wymaga posiadania wcześniej jakiś tam znajomych
i najlepiej, żeby to też nie było w miejscu gdzie te
@Lefty: zagadałem ok 500 lasek stosując różne sztuczki i tricki manipulacyjne wyczytane u mistrzów PUA. Głównie kluby, rynki, ulica - efekt? 0 randek, koleżanek, całowania, seksu, związków.

Z tego głupiego tindera to przynajmniej byłem na 30+ randkach z kobietami (każde z inną niestety bo bariera wzrostu nie do przeskoczenia) - oczywiście też 0 sukcesów, ale przynajmniej kobiety normalnie się spotykały i rozmawiały.

i najlepiej, żeby to też nie było w miejscu
@Pozytywny_gosc: eh nie wiem jak do Ciebie dotrzeć, ale to co napisałeś udowadnia, że albo trollujesz albo to nie wzrost jest problemem, bo skoro niby jesteś zadbanym i zarobionym typem i zagadałeś dajmy na to do 600 różnych dziewczyn i to nie poskutkowało nawet jedną koleżanką z którą możesz po prostu czasami pogadać to problem wzrostu to cope
@Lefty: no albo dowodem na to, że wzrost i geny to wszystko, wystarczy odpowiednio interpretować zjawiska

Za moimi doświadczeniami stoi jednak nauka, badania, statystyka, matematyka, a co stoi za twoimi poglądami? Chłopski rozum? Żółte napisy? Wierzysz pewnie też w płaską ziemię oraz zabójcze 5G?

Heightback to top
8.1 A man's height determines his dating pool. Over 94% of women reject men for being "too short"
8.2 Women are happiest with their
@Pozytywny_gosc: incels wiki xDDD byczku za Twoimi "doświadczeniami" niewiele stoi, a zdecydowanie nie statystyka (ona akurat stoi po mojej stronie), bo jak sam powiedziałeś na 600 różnych dziewczyn, poznanych lub zagadanych w różnych okolicznościach, nie udało Ci się nawet zdobyć ani jednej koleżanki gdzie już nawet w tym pierwszym punkcie masz odrzucenie przez 94% co powinno w Twoim przypadku nawet dzieląc na dwa dać ponad 15 dziewczyn, które olałyby wzrost xd
@Lefty: masz większą wiedzę naukową i zdolności niż:

Stulp G, Buunka AP, Kurzband R, Verhulst S. 2013. The height of choosiness: mutual mate choice for stature results in suboptimal pair formation for both sexes. Animal Behaviour. 86: 37-46. [FullText] [FullText]

Samaras. 2002. [FullText] [Figure]

Tao HL. 2016. Male-Taller and Male-Not-Too-Tall Norms in Taiwan: A New Methodological Approach. Evolutionary Psychology, 14(4), 1474704916671522. [FullText]

Stulp G, Buunk AP, Pollet T. 2013. Women want
@Pozytywny_gosc xD chłop co wysłał
Ty mi lepiej powiedz jak to możliwe, że nawet jeśli opis Ciebie i Twoich doświadczeń jest legit i nawet Ci ludzie i ich prace są legit (chociaż tak na przyszłość mówienie, że ktoś skończył harvard i napisał dużo prac #!$%@? znaczy, bo nikt nigdy nie mówił, że "szur" nie może być mądry xd nie na tym polega szuryzm dowolnej maści xd niejeden homeopata i inny twórca filmów
nie żyłaś nigdy z przeciętną polską kobietą. Nadwaga +20kg minimum, rozstępy, celulit, żylaki, uroda radiowa, cycki asymetryczne, obwisłe, z włosami wokół sutków, źle dobrany stanik, hemoroidy, zaburzenia osobowości lub depresja, brak zainteresowań, lewicowe poglądy, dwie kiecki na wyjścia na imieniny do rodziny, doklejane paznokcie, rzęsy, tatuaż. Do tego oczekiwania "daj, daj, daj, daj!".


@kosmita: po cholerę się z takimi, w ogóle, wiążecie? XD Jak nie lubię flaków, to nie zamawiam nigdy
@Pandillero: ale taka jest i była rzeczywistośc wielu chłopow, tylko jakaś tam część może sobie pozwolić na partnerki które rzeczywiście są atrakcyjne, reszta musi iść na kompromis albo ma do wyboru samotność.
I dlatego też dziwi mnie czasem te ubóstwianie małżeństw na siłę przez przegrywow
@Joncrow: Tylko dalej jest tak. Prześlij mi chłopaka. Daj Polaka, tak, chcę wariata, chcę pijaka, tak, daj siłacza, daj brzydala, tak, daj Polaka.Czyli nawet redpilaka chodzącego na siłke trzymającego ramę jednak chce haha
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pozytywny_gosc: Wzrost jest bardzo wazny, ale piszesz tez, ze masz autyzm. Moze to jest glowny problem, bo bardzo utrudnia nawiazanie chocby relacji kolezenskiej z kobieta. Choc z drugiej strony autysta nie bylby chyba w stanie zagadac do kilkuset kobiet.
@AlienFromWenus: po co mnie oznaczasz w takim wysrywie? Ja się nie rozwodze nad przeciętnym polskim małżeństwem a stwierdzam fakt, że prawdziwie udane życie seksualne i matrymonialne mają raczej atrakcyjni ludzie. Reszta ma marna namiastkę. I sporo związków nigdy nie ma tej fazy intensywności, w szczególności gdy randka wygląda jak casting a nie spotkanie
@dzkeson: wolę być głodny, miałem takie etapy w życiu, że nie miałem kobiety i było mi z tym smutno. Wolałem być sam niż z jakąś głupią raszplą, która nie spełnia moich oczekiwań.
@gnomol: czyli po prostu gówno zrozumiałeś xd chłop pisze, że zagadał do ok. 600 różnych dziewczyn i z żadną nie udało mu się nawet nawiązać koleżeńskiej relacji i powodem tego jest tylko jego 170cm xd weź to sobie zwizualizuj to sam dojdziesz do wniosku, że są dwie możliwości : albo chłop jest trollem albo ultra toksykiem, ale ofc to ten cholerny wzrost xD
@Lefty Ale piszesz kocopoły. Jesteś zwykłym chamem skoro negujesz czyjeś doświadczenie. Żałosna kreatura. @Pozytywny_gosc nie pisze o szukaniu koleżanki tylko o chodzeniu na randki o seksie, a ty wypisujesz swoje brednie o tym, że chodzi o koleżeństwo. To jest żałosne. Mam na koncie łącznie z internetem ponad dwa tysiące odrzuceń praktycznie każde przez to, że jestem brzydki i niski. Żonę znalazłem tylko dzięki szczęściu i przypadkowi. Prawie całe życie byłem ekstrawertyczny byłem
@gnomol: teraz nie wiem czy też trollujesz czy piszesz na poważnie xD ale odpowiem Ci na poważnie - ponownie gówno zrozumiałeś z tego co napisałem.. nie chodzi o koleżeństwo tylko o to, że skoro chłop na tyle setek różnych dziewczyn nie był w stanie nawiązać nawet zwykłej koleżeńskiej relacji (nawet jeśli ostatecznie chodzi tylko o seks) to jakim #!$%@? chce mieć podjazd do innych relacji typu fwb czy coś xd czemu
@Lefty @Lefty Bo one nie szukały kolegi i miały w dupie koleżeństwo. Nie w takich miejscach. Koleżanki to się znajduje na wspólnym osiedlu, w szkole i uczelni, czasami w pracy. Nie na portalach randkowych, czy w klubach, bo to kwestia priorytetów z jednej i z drugiej strony. Niby dlaczego miałby tam szukać koleżanek? Standardem jest to, że kobieta potrafi pisać godzinami z gościem, a gdy okazuje się, że jest on brzydki, niski,
@gnomol: nie ma sensu dyskutować z typem, który uważa że jest mądrzejszy od ludzi co skończyli topowe uczelnie na świecie i dowiedli badaniami i statystyką, że ładni i wysocy mogą więcej a brzydcy i niscy mają #!$%@?. Gość sam pewnie ukończył zawodówkę albo Polską uczelnie top 1000 w Europie i ma sie za znawcę. Bo wyszedł z domu i zobaczył raz gościa 175 z dziewczyną 180 ale zapomniał, że 999 poprzednich
@gnomol: no przecież sam pisał, że to nie było tylko na portalach randkowych czy w klubach xd

Niby dlaczego miałby tam szukać koleżanek?


to pytanie świadczy, że dalej nie kleisz o co chodzi xd gdzie ja napisałem, że miał tam szukać koleżanek xd efektem "ubocznym" poznawania dziewczyn jest co jakiś czas zdobywanie koleżanki, bo nawet jak nie ma iskry to się to czasami tak naturalnie wychodzi na tyle wspólny vibe, że
@Pozytywny_gosc:

z typem, który uważa że jest mądrzejszy od ludzi co skończyli topowe uczelnie na świecie i dowiedli badaniami i statystyką, że ładni i wysocy mogą więcej a brzydcy i niscy mają #!$%@?.


gościu, ale pokaż mi gdzie ja napisałem, że ładni i wysocy nie mogą więcej?xd oczywiście, że mogą, ale my rozmawialiśmy o tym czy Twój wzrost to jedyny powód dla którego nie możesz zamoczyć i Twoim argumentem jest statystyka
@Lefty Bredzisz i nie znasz życia osób brzydkich. Efektem odrzucenia jest dostanie kosza, a nie znalezienie koleżanki. Brzydki gościu, oraz niski dla kobiet jest nieatrakcyjny (Ja dostałem podwójną kumulację od natury: brzydką twarz i niski wzrost). Taki koleś jest na starcie nie w typie i nawet jak ma koleżankę to jest dla niej aseksualny i nigdy to się nie zmieni. Jesteś typowy wujek dobra rada nie znam się, ale się wypowiem, a
@Pozytywny_gosc Masz rację odrzucają kontekst społeczny, czepiają się i wyrywają słówka z całości wypowiedzi. Odrzucają najbardziej naukowe części psychologii, czyli społeczną i ewolucyjną. Ciągle wypowiadają te same farmazony i mity bez cienia refleksji, że to druga strona może mieć racje. Są butni, chamscy i aroganccy, ale według nich to brzydcy i niscy faceci są fanatykami.