Wpis z mikrobloga

Mój różowy pasek napisał mi na fejsie że "dzisiaj odwiedził mnie mój przyjaciel z liceum, z którym się nie widziałam kupę czasu", potem pogadaliśmy dosłownie chwilę i znikła bez słowa pożegnania z fejsa, co raczej jej się nie zdarza.


#podejrzane #rozowepaski #cosmituniegra
  • 56
  • Odpowiedz
@Camel665:

siema tu ja, sory, ze nie odpisywalam, ale moj przyjaciel z liceum orał mnie na 2 baty.Tak dwa, bo jego tata tez wpadł.

Spotkamy sie wieczorem i wszystko ci wyjasnie.

BUZIAKI!! :;
  • Odpowiedz
@Camel665: Tak szczerze to mi żal niektórych jak tak sobie poczytam. Nie wiem jak jest w innych krajach, ale u nas zakompleksienie, strach i zazdrość u facetów jest wręcz niesamowita. W życiu nie zabroniłem żadnej swojej dziewczynie (a miałem 7 dłuższych związków + obecny) z kimkolwiek się spotykać, nawet zdarzało się, że były facet podwoził moja dziewczynę na uczelnie. I żadnej nawet do głowy by nie przyszło mnie zdradzić, choć
  • Odpowiedz
@burakdupek: Nie rozpadło mi się. Po prostu zostawiłem te 7 dziewczyn, bo po iluś miesiącach stwierdziłem, że to nie jest to (a w przeciwieństwie do wielu facetów nie boje się z kimś rozstać jak jestem nieszczęśliwy). I wiesz co? Zrobiłem dobrze, bo teraz jestem z kobietą z która najpewniej się ożenię, bo po wielu związkach wiedziałem czego szukać, na co zwracać uwagę i czego od kobiety oczekuję. A reszta ludzi
  • Odpowiedz
@Camel665: No to nie zapominaj i sobie przypomnij. Normalne kobiety nie zdradzają tak łatwo. Jak ktoś myśli, że normalna, zadowolona kobieta w zdrowym związku wskoczy do łóżka innemu jak tylko się ją na chwile zostawi to niech się w łęb #!$%@?. Normalnie z nią pogadaj co i jak, jak było, bez żadnych histerii, podejrzliwości, aluzji itd. Ufaj jej, inaczej to bez sensu.

EDIT: Teraz dopiero zauważyłem to wyżej. No widzisz,
  • Odpowiedz