Wpis z mikrobloga

Mój różowy pasek napisał mi na fejsie że "dzisiaj odwiedził mnie mój przyjaciel z liceum, z którym się nie widziałam kupę czasu", potem pogadaliśmy dosłownie chwilę i znikła bez słowa pożegnania z fejsa, co raczej jej się nie zdarza.


#podejrzane #rozowepaski #cosmituniegra
  • 56
  • Odpowiedz
@Camel665: Wiesz, mogła to tez napisać bo doskonale wie ze nie wiesz gdzie mieszka więc nie wlecisz, a ona pomyślała ze jak ci napisze ze znajomy wpadł to pomyślisz ze jest uczciwa wobec ciebie :)

  • Odpowiedz
@nemokrinis: no ale równie dobrze mogła nic nie pisać, nie wiedziałbym o tym i nie byłoby tematu. Kurcze, ale nawet gdybym znał adres to i tak chyba nie zrobiłbym jej takiego "nalotu", czułbym się totalnie głupio.
  • Odpowiedz
@Camel665: Jak ja kochasz to mógłbyś po prostu polecieć kupić kwiaty i powiedzieć ze miałeś ochotę jej je dać - minus tego jest taki ze potem czasami trzeba odstawić taka akcje rano i pare razy w ciągu dnia :)
  • Odpowiedz
@Camel665: ale powiem Ci że zaufanie jest najważniejsze, bo wiem co tam teraz Ci się w głowie dzieje... ale jak nie masz do dziewczyny zaufania to jest masakraaaa... bo zdradzić to można w 15 minut w dowolnej lokalizacji ... także wiesz... coś będzie sie tłumaczyła, ale Ty musisz sobie odpowiedzieć czy Jej ufasz i dopiero przez taką perspektywę słuchać Jej odpowiedzi...
  • Odpowiedz
@robekk1978: w sumie skoro nie mogła znajomemu powiedzieć przepraszam i mu odpisać to znaczyłoby że jest niżej w hierarchi niż Jej znajomy... cóż... mam tu tylko wode więc oby się pomyślnie potoczyło i nie myśl za dużo @Camel665 bo to nie pomaga. Zdrowie!
  • Odpowiedz
@robekk1978: 4 miesiące, może nawet bliżej 5, także nie jakoś szczególnie długo, niemniej jednak zaangażowałem się. Fakt, w głowie multum scenariuszy, dobrze że nie mam 16 lat i potrafię trzymać jednak pewien dystans, chociaż łapie mnie #!$%@?.

@Franklin24: łatwo powiedzieć "nie myśl za dużo" ;) Choć rzeczywiście takie myślenie wcale nie pomaga.
  • Odpowiedz
@Camel665: Ja Ci powiem tyle - z reguły ludzie nie są #!$%@? w "takich sprawach" - szczególnie jeżeli sytuacja wygląda jak wygląda aka spotkanie po latach. Jeżeli gość wie o Twoim istnieniu to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nawet jak ona będzie coś chciała to nie zareaguje.
  • Odpowiedz
@bartzov: Ja nikogo nie pocieszam, po prostu wyciągam wnioski. Prawda taka, że w przypadku takich spotkań zdecydowanie częściej #rozowympaskom włączą się "magia chwili" i pod wpływem emocji, wspominek są w stanie zrobić coś niestosownego. Wtedy stery powinien przejąć facet który z reguły jest bardziej rozsądny powstrzymując to co się dzieje. No chyba, że koleś nie wiedział o Camelu no to...

@zgaS: Ja bym obstawiał 85% nie
  • Odpowiedz