Wpis z mikrobloga

Psychoterapeuta dzisiaj znowu surowy ehh
nic nie czytał co napisałem.
ja trochę przeczytałem tylko.
pytał się po co ja ojca ciągam
Samemu nie potrafiłem powiedzieć co z książki wyciągnąłem
przynajmniej powiedział, że dużo przeczytałem

i tyle w sumie, znowu się zastanawiam czy zmienić psychologa

napisze ktoś jakiś poradnik jak szukać miejsca w pociągu w drugiej klasie? Jak widać, że są wszędzie pozajmowane jedno miejsce na cztery, to chodzi się po przedziałach i szuka miejsca? ile przedziałów się przechodzi w takiej sytuacji?

tyle kartek przygotowałem

#przegryw #psychologia #psychoterapia #qewnakwadracie
qew12 - Psychoterapeuta dzisiaj znowu surowy ehh
nic nie czytał co napisałem.
ja troc...

źródło: temp_file.png4852977763312213797

Pobierz
  • 15
nic nie czytał co napisałem.


@qew12: nieuwazasz, ze to troche nie fair z jego strony, ze ci każe coś napisać, by się czegoś dowiedział o tobie. A gdy mu to dajesz to nic nie czyta?

pytał się po co ja ojca ciągam


@qew12: skoro jest psychologiem, to powinien sam o tym wiedzieć, a nie głupio się ciebie pytać...

natrudzi się chłop a wielki lekarz i tak to ma w dupie...
@qew12: Chciałabym pomóc z tym pociągiem, ale nie bardzo rozumiem, o co pytasz. Nawet jak masz miejscówkę, to możesz usiąść, gdzie chcesz (oczywiście jak ktoś przyjdzie z biletem na to miejsce, to musisz mu ustąpić), więc możesz chodzić i szukać, ile chcesz. Czasem już na etapie kupna biletu (przez internet) da się wyczaić, gdzie może być mniej ludzi, ale to wszystko zależy od pociągu.
@qew12: Możesz chodzić, ile chcesz, nikt na to nie zwraca uwagi. Tzn. może jak przejdziesz 10 razy, to jakiś znudzony pasażer zacznie się zastanawiać, czemu tyle chodzisz. Najlepiej wsiąść na początku/końcu, przejść przez cały pociąg i albo usiąść po drodze, jak będzie dobre miejsce, albo je zapamiętać, na drugim końcu pociągu zawrócić i potem usiąść.
@qew12: Hmm ja w bezprzedziałowych to zazwyczaj oceniam jakie jest zapełnienie pociągu a jak widzę że raczej nie uda mi się usiąść samemu to biorę pierwsze miejsce wolne chyba żę to np ktoś gruby albo dziwny to wtedy patrzę dalej.