Wpis z mikrobloga

@Bruce_Lee: Zwykła tania Esperanza za ~20 zł się sprawdza, ale denerwuje mnie, że szybko się wyłącza i czasami trzeba kombinować, jak np chcesz czegoś dołożyć. W rossmanie czy lidlu też były spoko wagi w cenie <30 zł. Generalnie nie ma większej różnicy między nimi, poza właśnie czasem, w ciągu którego się nie wyłączają. Ale to byś musiał otwierać w sklepie i sprawdzać każdy model osobno :)
Wszystkim dziękuję za opinie!

Niestety, problem wyłączania się wagi jest zasadniczy, bo czasami potrzebne jest, aby waga działała przez ponad 5 minut kiedy mierzone jest wiele składników czy gotowych porcji.

Kwestia najniższej ceny nie jest w tym przypadku priorytetowa. Bardziej istotne jest, aby wyświetlacz był odpowiednio ustawiony względem kładzionych na wadze naczyń.

Może ktoś jeszcze dodałby coś do wątku?
@Bruce_Lee: ja używam takiej od października i jestem mega zadowolony. Łatwa w czyszczeniu, wyświetlacz pod kątem, solidny talerz, który się nie gibie (w sensie naciska na czujniki całym swoim jestestwem). Baterie jeszcze nie wymieniane, a jest uruchamiana wielokrotnie w ciągu dnia, bo i żona waży sobie.

Edit, właśnie testowałem. Wyłącza się po dokładnie 2 minutach nieaktywności. Nie chce mi się więcej testować, ale każde dołożenie jedzonka, wydaje mi się, że resetuje