Wpis z mikrobloga

Gołąbki z sosem pomidorowym.
Żeby smak farszu nie był taki mdły dodałam do niego relish paprykowy, dodaje trochę słodyczy, ostrości i kwaśnego smaku. Super protipem jest gotowanie gołąbków z kilkoma dużymi liśćmi kapusty, do zupełnej miękkości a następnie wykorzystanie wody z gotowania oraz dobrze zmiksowanej kapusty do zrobienia sosu.
Dzięki temu sos jest pomidorowo-kapuściany, bardzo gołąbkowy ( ʖ̯)
#arinkaofood

#gotujzwykopem #chwalesie #jedzzwykopem
arinkao - Gołąbki z sosem pomidorowym. 
Żeby smak farszu nie był taki mdły dodałam do...

źródło: 20230202_151842

Pobierz
  • 27
@arinkao: Gołąbki to według mnie danie, w którym stosunek nakładu pracy w odniesieniu do uzyskanych efektów wypada najgorzej. Tzn. że trzeba się przy tym #!$%@?ć a jakby się człowiek nie postarał to efekt jest co najwyżej średni. Nigdy nie jadłem jakichś zniewalających gołąbków, nigdy też nie spotkałem nikogo kto by się tym daniem zachwycał. Są co najwyżej spoko.
@enzojabol: Troche się z tym zgadzam, pracy od metra a danie pospolite, jesli chcesz zniewalające to zrób pod siebie.
Nikt nikomu nie każe robić kalki gołąbków z mlecznego baru, prawda? A ryż z mięsem plus kapusta i sos pomidorowy można zrobić na wiele super sposobów. Osobiście lubię samą gotowaną kapustę wiec smakowałyby mi nawet bez tego zawijania.
Troche się z tym zgadzam, pracy od metra a danie pospolite, jesli chcesz zniewalające to zrób pod siebie.

Nikt nikomu nie każe robić kalki gołąbków z mlecznego baru, prawda? A ryż z mięsem plus kapusta i sos pomidorowy można zrobić na wiele super sposobów. Osobiście lubię samą gotowaną kapustę wiec smakowałyby mi nawet bez tego zawijania.


@arinkao: Kiedyś pewnie zrobię na próbę ale to będzie musiała najść mnie wena. I zrobię