Wpis z mikrobloga

@Xizor: Nie dzięki - nadal niech #!$%@? jak najdalej od klubu. Zrzucili śledztwo nie dlatego, że jest niewinny, ale dlatego, że jego dziewczyna stwierdziła, iż łobuz kocha najmocniej i wróciła do niego, po czym odmówiła zeznań. Bez niej nic prokuratura nie mogła zrobić, nawet z nagraniami, gdzie Greenwood urządził sobie z niej worek treningowy.
@jaqqu7: A jakie masz zdanie na temat Ronaldo, który zgwałcił laskę w USA i miał załatwić sprawę ugodą? Od 2009 r. nie jeździ do USA.
EDIT Albo o van Persiem, który też był oskarżony o gwałt w Holandii?
@PozorVlak: nie mam, mam tylko doniesienia medialne, tak samo jak w sprawie Greenwooda. Może dziewczyna lubi się bawić ostro i po jednej z zabaw postanowiła to wykorzystać? A może Greenwood rzeczywiście jest przemocowcem? Nie wiem. Wiemy tylko, że angielskie organy ścigania uznała, że nie ma wystarczających dowodów i sprawę umorzono.
@jaqqu7 ona wycofała jedynie swoją sprawę. Toczyły się dwie. druga była od organów ścigania. wyrok i tak zapadł w mediach itd myślisz, że przy Tak medialnej sprawie policja mogła by sobie pozwolić żeby coś tuszować? A co powiesz o Kevinie Spacey i innym podobnym gdzie przed wyrokiem ludzie już sobie wyrobili zdanie? Disney #!$%@? Deppa, Netflix z house of cards Spaceya, jak się potem okazało niesłusznie. Jeśli według organów ścigania jest niewinny,