Wpis z mikrobloga

@AdamKarolczak02137: nie piszę pustaku, że Ukraina ma się poddać, tylko fajnie jak takie dzbany jak ty są odważne, bo siedzą daleko od lini frontu, w bezpiecznym miejscu. może dostajecie zbiorowych ataków histerii jak trzeba odbyć jakieś śmieszne ćwiczenia wojskowe, za to mężnie i bohatersko, wstawiacie memeski o artykule 5.
@AdamKarolczak02137: o bardzo prostym fakcie, co jest dla takich ameb, jak ty, zbyt skomplikowana
że jakbyś siedział w strefie rosyjskiego ostrzału, to byś #!$%@?ł inaczej. miałbyś gdzieś czy będziesz pod Ruską czy Ukraińską flagą. tylko żeby wojna się w końcu skończyła
@C8H18 Ja pierdziele, chłopie, to było ze dwa lata temu xD Słomiany zapał niestety mam. Ale kto wie, może się zbiorę w sobie, bo temat nie przestał mnie ciekawić, tylko wiecznie nie mam czasu żeby na dłużej nad czymś usiąść. Niby człowiek prokrastynuje 3/4 dnia, ale żeby coś konkretnego zrobić to nie ma kiedy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jakbyś siedział w strefie rosyjskiego ostrzału, to byś #!$%@?ł inaczej


@huncwot_: w sensie, że jakbym siedział w strefie rosyjskiego ostrzału, w kraju zaatakowanym przez Rosję chcącą wymazać mój naród z powierzchni ziemi, z rosyjskimi wojskami gwałcącymi mordującymi i kradnącymi co się da, to bym #!$%@?ł że to Amerykanie mnie zabijają? Bo o tym jest obrazek. Dosłownie "Anglio, twoje dzieło" xD