Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

504

Jest plan podwyżki podatku od wynajmu mieszkań.

Jest plan podwyżki podatku od wynajmu mieszkań.

Minister finansów ma plan podwyżki podatku dla osób rozliczających najem mieszkań.

M.....s
M.....s
konto usunięte
z
money.pl
dodany: 12.06.2024, 04:28:01
  • #
    nieruchomosci
  • #
    podatki
  • #
    ryczalt
  • #
    polityka
  • 266
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

A problem z niepłacącymi pasożytami mieszkaniowymi?
ciastofrancuskie
z czarnalistanajemcow.pl
  • 55
Prosta, samodzielna optymalizacja "podatkowa".
mapz
z odysee.com
  • -1

Komentarze (266)

najlepsze

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
12.06.2024, 04:43:30 via Wykop
  • 340
Jak to możliwe skoro każdy kto zaproponuje podwyżkę podatków zostanie osobiście przez tuske wywalony z partii?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rzezimieszek84
Rzezimieszek84
12.06.2024, 05:37:59 via Wykop
  • 57
@Chris_Karczynski: "Ja nie obiecałem tego co wam obiecałem
To nie moje słowa, to nie o tym była mowa"
https://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
  • Odpowiedz
Plutonium
Plutonium
12.06.2024, 07:06:03 via iOS
  • 14
@Chris_Karczynski bo to był konkret na jego ostatnie rządy. Teraz stracił ważność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M.....s
M.....s
konto usunięte
Autor
12.06.2024, 04:29:25 via Wykop
  • 264
Ciekawe kto finalnie zapłaci za podwyżkę tego podatku?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zalp
zalp
12.06.2024, 06:04:57 via Wykop
  • 48
to dlaczego właściciele mieszkań już teraz nie podniosą opłaty za wynajem?

@zeszyt-w-kratke: bo ktoś inny by nie podniósł i stracili by klienta na rzecz tego kto nie wiedział, że trzeba podnieść.
  • Odpowiedz
trololo55
trololo55
trololo55
12.06.2024, 06:40:42 via Wykop
  • 92
@zeszyt-w-kratke: kolega widze liceum ominał, to proponuje taki case: a chleb czemu zdrożał jak energia poszła w górę? Czemu wszyscy piekarze podnieśli ceny w tym samym momencie?

Powodzenia!
  • Odpowiedz
kukaszr
kukaszr
12.06.2024, 06:15:27 via Wykop
  • 188
I bardzo dobrze! Szanuje za ten pomysł. Wynajmujący na 100% koszty podatku poniosą sami. Na 1000% nie przerzucą kosztów na wynajmujących. na 10000% wynajem nie podrożeje xD
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czarnyjanek
czarnyjanek
czarnyjanek
12.06.2024, 07:36:36 via Wykop
  • 78
@kukaszr: chcą podnieść koszty wynajmu, żeby bardziej opłacało się brać kredyty na zakup nowych. Sprytne. Tusk pobudza gospodarkę :D
  • Odpowiedz
Sprzedawca_Odpowiedzi
Sprzedawca_Odpowiedzi
Sprzedawca_Odpowiedzi
12.06.2024, 08:37:17 via iOS
  • 1
@kukaszr Jeżeli podatek będzie wprowadzony od np. 3 nieruchomości to bardzo dobrze to ureguluje rynek.
  • Odpowiedz
Bulwdyl
Bulwdyl
12.06.2024, 07:18:50 via Wykop
  • 138
A może oprócz tego zmieńcie prawo tak, by bez problemu pozbywać się lokatorów nie płacących czynszu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

El_Kamilos23
El_Kamilos23
12.06.2024, 07:26:13 via Wykop
  • 85
@Bulwdyl: tyle to nie...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
cyb3rm4n
cyb3rm4n
cyb3rm4n
12.06.2024, 07:36:48 via Wykop
  • 11
@Bulwdyl: Oszalałeś?! Pracowałeś na to by mieć taki lokal na wynajem więc teraz musisz dać sobie radę sam! Ty złodzieju! Ty badylarzu! Ty, Ty Ty …. Nikt uczciwie pracujący nie ma mieszkania na wynajem! Dorobiłeś się na naszej krzywdzie! Haaa tfu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Szkoda strzępić ryja - Łatwo można podkradać kasę na następne pseudo podatki ale jak trzeba coś zrobić to licz na
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
12.06.2024, 05:01:44 via Wykop
  • 95
Podwyżki za tuska? Stare, znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bleblebator
bleblebator
12.06.2024, 04:54:43 via Wykop
  • 68
musimy z czegoś opłacać muslimski socjal
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Maglaj
Maglaj
12.06.2024, 07:28:30 via Wykop
  • 2
@bleblebator: Musi to na rusi.
  • Odpowiedz
Kaczypawlak
Kaczypawlak
12.06.2024, 07:30:18 via Wykop
  • -1
musimy z czegoś opłacać muslimski socjal


@bleblebator: nie tylko ich

Musi to na rusi.


@Maglaj: mamy też dużo przybyszy ze wschodu jak Białoruś czy Ukraina oraz kolejne fale inżynierów oraz białoruskich o karnacji afrykańskiej
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
12.06.2024, 06:25:48 via Wykop
  • 50
Lubicie niskie podatki? Świetnie się składa!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Senso909
Senso909
12.06.2024, 07:27:07 via Wykop
  • 38
Zrównamy wszystkich do jednego poziomu. Każdy ma być biedny i uzależniony od państwa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amath
amath
amath
12.06.2024, 07:33:08 via Wykop
  • 12
@Senso909: dokładnie takie są plany i dokładnie to jest realizowane

obywatel musi czuć jak bardzo jest mu potrzebne państwo i politycy, inaczej gotów pomyśleć, że to banda idiotów, którzy nic nie potrafią, nic nie robią i tylko żyją za cudze pieniądze, kradnąc jeszcze ile się uda
  • Odpowiedz
srgs
srgs
12.06.2024, 07:57:16 via Wykop
  • 3
@Senso909: no tylko ze jak ktos sie kreuje jako geniusz inwestowania to sobie wszedzie poradzi, a aktualnie wyglada tak ze z roku na rok dostapnosc mieszkan leci na ryj. a coraz wiecej ludzi mieszka z rodzicami. Do tego dzietnosc leci ponizej dna. No i rzadzacy chca zeby ludzie mieli duza mobilnosc (czylu z duzego miasta do duzego miasta, sorrry taki klimat), a jak chcesz ja zapewnic jak na 50m2 trzeba
  • Odpowiedz
KajakDrewniany
KajakDrewniany
12.06.2024, 07:00:35 via Wykop
  • 31
Czyli wynajmowanie będzie jeszcze droższe.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xaliemorph
xaliemorph
12.06.2024, 10:55:19 via Wykop
  • 1
@KajakDrewniany: Trzeba jakoś ukonkurencyjnić branie kredytów. A jak wynajem to nie od drobnych właścicieli a od wielkich funduszy, oczywiście międzynarodowych (infantylnie mówiąc bo wiadomo że nie będą wcale takie międzynarodowe jak je malują)
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
12.06.2024, 12:02:42 via Wykop
  • 0
@KajakDrewniany: @xaliemorph Podatku od najmu są skandalicznie niskie, 10% od dochodu w który właściwie w ogóle pracy nie trzeba wkładać. Jednocześnie przy 40% opodatkowania pracy od 8-16, patologiczna sytuacja.
  • Odpowiedz
s.....1
s.....1
konto usunięte 12.06.2024, 06:18:32 via Wykop
  • 26
Spokojnie. Donald obiecał dopłatę 600 do wynajmu. To pokryje zwiększony podatek. I jak tam wyborcy KO i 3D? Podoba wam się dymanko w wykonaniu Donka? To dopiero początek. Smarujcie zadki i przeproście pisowców. Pisałem zaraz po wyborach, że jeszcze za nimi zatęsknicie. Daję wam czas do końca roku. I wcale mi was nie żal, frajerzy. XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gryyyn
gryyyn
gryyyn
12.06.2024, 08:44:18 via Wykop
  • -2
@sawes1: lol, lmao even xD
  • Odpowiedz
carahiluk
carahiluk
carahiluk
12.06.2024, 09:53:22 via Wykop
  • 1
@sawes1: to brzmi jakby tak jakby twoja obecna dziewczyna zaczęła gadać o byłym i to ty zaczynasz za nim tęsknić.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3892
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3147
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3094
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
2720
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2454
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking