Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: Ooo rolas sie zesral nad "swintym chlebkiem". Jest 2023 rok a Ty dalej wychodku mentalnie siedzisz w srednich wiekach. XD. I jeszcze probujesz obrazac ludzi ktorzy Twoje zabobony i prymitywne zachowania pietnuja i wysmiewaja.
Poswiecilbys ten czas na rozwoj gospodarstwa a nie na szerzenie dulszczyzny i publiczna kompromitacje.
Marnujesz nasze podatki i dotacje. Wez sie za robote lepiej.
@Niedobry: Twoja praca nikogo nie obchodzi, a rolnictwo jest strategiczną gałęzią gospodarki dla każdego poważnego państwa. Zresztą wieloktrotnie mówiłem, żebyście sobie w dupę wsadzili te dotacje. Jeśli rolnik będzie godziwie wynagradzany, to oleje te dotacje, bo niepotrzebna mu jest dodatkowa papierologia. One są dla takich jak ty, żebyś nie musiał płakać, że żarcie drogie.
@rolnik_wykopowy: Rolnictwo jest strategiczna branza. O ktorej prowadzeniu polski "rolnik" ma zerowe pojecie.
Bez polskiego pozal sie boze, "rolnictwa" unia europejska nic by nie stracila.
Bo wy, nieudacznicy, potraficie tylko marnowac ten zasob jakim jest cenna ziemia uprawna.

Widzisz glupcze problem jest u podstaw. Ty myslisz ze ja atakuje rolnictwo.

Nie dopuszczasz do siebie mysli ze atakuje pseudorolnikow takich jak ty i reszta zebrakow i zlodziei.

Na zarcie mnie stac bo
@Niedobry: Ale bełkot xD Nie atakuje rolnictwa, ale atakuje rolników xD Pretensje do Unii, że dotuje małe gospodarstwa dla zwiększenia bioróżnorodności, skoro tak cię o to dupa piecze.

Ja musze pracowac dobrze zeby kazdy taki jak ty mial "prad" i mogl pisac te wysrywy zamiast obornik rozrzucac.


@Niedobry: Podsumowanie twojej "wiedzy" o rolnictwie: rolnik=przerzucanie gnoju xD
@rolnik_wykopowy: Tak wlasnie juz lapiesz: Moja wiedza o rolnictwie mowi ze ty i reszta to "przerzucacze gnoju" a nie rolnicy.

Dotacje sa ok. Ale nie dla was. Wy to zmarnujecie, rozkradniecie i jeszcze sie rzucacie jak wszy na grzebieniu.

Lapiesz juz?