Wpis z mikrobloga

@wilkstepowy_: Mam jednego takiego co, przychodzi do nas co jakiś czas i nawija jak oszalały - normalnie nie da sie go zrozumieć, bo tak szybko napi##dala. Nabuzowany strasznie, ale wydaje mi sie, że po prostu taki jest.

Znam ludzi, którzy przez lata biorą różne specyfiki kilka godzin przed pracą lub w pracy i normalnie funkcjonują - nikt nawet nie podejrzewa.
@Mr_3nKi_: wydawalo mi sie, ze to dziala tak, ze trzeba brac coraz wiecej i wiecej i przez to trudno to zamaskowac i konsekwencje zdrowotne czy towarzyskie beda w koncu zauwazalne. a tu jakby caly czas nic.
@wilkstepowy_: @SOLDIER_OF_FROGTAN Podejrzewam że @atteint @crystalmethh mają na myśli takie standardowe, czyli chude chłopaki, pociągają nosem i nie smarkają (a co wciągną to przełykają XD ), rozciągają i ściskają pięści. Do tego typowa ,,sucha ślina" często plują ale taką białą gęstą śliną (czasami wręcz ją widać na rogach ust). Ale te i inne rzeczy i tak się chowają, bo pierwsze co to amfetamine poznasz po oczach.
wydawalo mi sie, ze to dziala tak, ze trzeba brac coraz wiecej i wiecej i przez to trudno to zamaskowac i konsekwencje zdrowotne czy towarzyskie


@wilkstepowy_: Pamiętajmy, że każdy jest inny, a podane przez ciebie przykłady tyczą sie książkowych ćpunów. Jedni kontrolują bardziej, jedni mniej - to wszystko zależy od dawki, częstotliwości i ogarniętej głowy.

Z tym maskowaniem coś jest na rzeczy. Jednak takie przypadki mają miejsce i to na cały