Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czasy jak nie było internetu i telewizji to nie widziało się na własne oczy tyle wypadków. A jak się zdarzył to albo zamiatanie pod dywan albo krótki opis w gazecie. Teraz każdy widzi jak często zdarzają się wypadki przy pracy i inne katastrofy, więc coraz mniej odważnych i idiotów. Chociaż tych drugich w sumie nie brakuje ;)
oj tak, to jest coś wspaniałego jak facet naraża swoje zycie, żeby politycy byli nietykalni xD


@Invisiblinio: Żadna kobieta nie chciałaby faceta który jest tchórzem. Facet ma być twardy, odważny i zaradny. Nie wolno mu płakać ani okazywać słabość. NIE TWIERDZE, ŻE FACET MA BYĆ WULGARNY I AGRESYWNY. Ma być spokojny, opanowany i twardy ma nie okazywać negatywnych emocji jak strach i ma stawiać czoła przeciwieństwom losu jak wojna.
@GeDox: Wojna redukuje nadwyżkę mężczyzn nie bój się kobieta sobie poradzi i znajdzie nowego partnera a twój dobytek (jeśli jakiś masz) trafi do twojej rodziny lub partnerki. Nic się nie bój śmierć to naturalna i nie unikniona rzecz. Od 0 do 45 roku życia w Polsce jak i innych krajach jest nadwyżka mężczyzn ewolucja nie po to stworzyła tę nadwyżkę, żeby była po nic nadwyżka jest przeznaczona na wojnę.
@czokobons: Kilka lat temu kiedy mój kierownik powiedział, żebym wspiął się na wysoki wieszak na magazynie powiedziałem mu, że go chyba #!$%@?ło. PHP przede wszystkim. I miałem to w dupie, że mi kierownik powiedział " co baba jesteś, że się boisz". Mylisz obowiązek ochrony ojczyzny z podporządkowaniem się innym. Jestem za obowiązkową obroną ojczyzny w przypadku wojny zarówno przez bezdzietne kobiety jak i mężczyzn ( moim zdaniem mężczyzna samotnie wychowujący dziecko