Wpis z mikrobloga

#friz 1. Fajna dziewczyna #!$%@? się w Tobie, a nie w tym co posiadasz.
2. Razem twórzcie youtuba i po kilku latach dostajecie szanse od friza na zrobienie kariery.
3. Spełniacie swoje marzenia, kupujecie dom.
4. Macie przed sobą całe życie, możecie zakładać rodzinę bez obaw o przyszłość.
5. #!$%@? to i wybierz sobie atencjuszke, która was oleje za 2 miesiące xD
Mortalcio nie wiem czy czytasz wykop, ale za kilka miesięcy strasznie pozalujesz swojej decyzji.
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JDMnormalnie: Nie kupili żadnego domu, nie wiadomo czy prawda, że zdradził Wikę bo większość tych tik-tokowych "dowodów" ludzie obalają. Jeśli zdradził to gnojek, jeśli nie zdradził, a nawet czuje coś do Kingi to chyba uczciwa opcja. Takie jest życie, ludzie się schodzą i rozchodzą. Ludzie zamiast poczekać na jakieś dowody wolą obrzucać gównem być może niczemu winnych ludzi.
Nie przepadam ani z Patrykiem, ani za Kingą, ale uważam że można ich
@JDMnormalnie: #!$%@? takie życie xd mój jeden związek skończył się po 4 latach, gdzie mieszkaliśmy razem, mieliśmy kota, żyliśmy sobie spoczko, wszystko grało niby dobrze, planowaliśmy kupić chatę, też już byłam przekonana, że przyszłość przed nami otworem ale się #!$%@?ło. Minęło kilka dobrych lat od zerwania, i żadne z nas nie żałuje tej decyzji XD mój następny dużo starszy, stabilny, myślałam, że będzie spoko relacja, ale po półtorej roku związku w