Wpis z mikrobloga

#thelastofus #bekazlewactwa

Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa, więc nie jest to kwestia poszerzania odbiorców. Jest to ewidentnie proces inżynierii społecznej. Funkcjonowanie korporacji opiera się na pasożytnictwie i wyzysku, więc logika mówi że ich celem nie jest dobro społeczeństwa. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.
  • 142
niepełnosprawnych ktoś obraża ze względu na sam fakt bycia niepełnosprawnym, odmawia im takich samych praw a miejsca parkingowe pod galeriami handlowymi nazywa 'kalekopropagandą'? Nie pokazuje się ich w filmach w ogóle?


@Songbird: ja tam nawet nie widziałem tego serialu, ale czy:
- wielu istotnych bohaterów podczas serialu staje się niepełnosprawnymi?
- czy pokazywani są jako niepełnosprawni na wózku, czy w niezręcznych sytuacjach jak maja problem z codziennymi sytuacjami na które jednak
Niech se dopowiadają niedopowiedziane orientacje, ale niech oszczędzą człowieka i nie wydłużają tak mocno homoseksualnych scen erotycznych. Czemu nie mogą za każdym razem wszelkiego rodzaju romanse skrócić do krótkiej i subtelnej scenki, gdzie widz w kilka sekund rozumie, że "no poszli się #!$%@?ć"? Może jestem w jakiś sposób #!$%@?, ale dla mnie wszelkiego rodzaju sceny erotyczne w filmach/serialach są gorszące i osobiście nie czuję potrzeby patrzenia na tak długie scenki pocałunkowe dwóch
Jakoś o takich ludziach nie mówią


@damianooo8: a powinni? Uważasz że są wyśmiewani za choroby które ich spotkały? Akurat społeczeństwo dba o to żeby troglodyci którzy używają ich jako odniesienia ich do osób LGBT nie wyśmiewali ich.
@Songbird: Jak widać skutek tego sprytnego działania jest odwrotny od zamierzonego xD
Gdybyśmy tylko znali powód takiego stanu rzeczy....( ͡º ͜ʖ͡º)
@ol_Io: Czy w szkole wiszą Ci obowiązkowo w każdej klasie flagi LGBT a do szkoły przychodzi opłacany z budżet Drag Queen by prowadzić zajęcia z bycia homo?

Czy zajęcia w szkole są odwoływane by dzieci mogły grupką pójść do lokalnego klubu gejowskiego i posłuchać nauczania o zaletach bycia homo?

Czy w dni ważne dla osób LGBT masz święta państwowe, w których publiczna telewizja puszcza programy o tej tematyce a najwyższe osoby
@damianooo8: Każda osoba transpłciowa potrzebuje zwykle przejść szereg operacji (kilkadziesiąt tysięcy dolarów) oraz wykupić dożywotnią subskrypcję (~$120-240/miesięcznie) na terapię hormonalną. Źródło.

Nic tylko refundować XD
pokazania, że istnieją i są normalnymi ludźmi, żeby ameby nie pluły jadem na sam ich widok, pozdrawiam.


@Songbird: Czy są normalni to kwestia dyskusyjna. No owszem, płacą podatki, kupują owsiane latte i oglądają Netflixa wieczorem jak wszyscy inni, ale to przecież bardzo denna definicja normalności. Nie mówiąc już o wzorach.
@damianooo8:
W ogóle mi to nie przeszkadzało, w przeciwieństwie do murzynów i homoseksualistów wrzucanych na siłę w innych produkcjach w roli tokenów, których wciska się w bardzo słabych rolach, bez niczego ciekawego w ich roli, bez jakiegokolwiek pomysłu na nich w scenariuszu.

The Last of Us to jeden z niewielu seriali, który umiejscowił akurat osoby homoseksualne w wyraźnym celu z dobrze napisanymi rolami i ciekawym wątku pokazującym, że nawet w czasach