Wpis z mikrobloga

I już się zaczyna wyzywanie przygłupów: "prawaczkom dupy pękajooo!" ¯_(ツ)_/¯ tylko dlatego, że w serialu o zombie ludzie chcą oglądać zombie, a nie w kolejnym i kolejnym serialu chamsko i głupio wciskane motywy homo, w dodatku nudne.
Swoją drogą najwiekszy ubaw jest w sumie z wszystkich broniących tego procederu, przecież nikt nie jest tak rasistowski tak jak te platformy wciskające to... gdzie nie jest motyw homo tam od razu muszą się grzmocic, łapać za kuśki i natychmiast rzucać na siebie jak jakieś chore bydło... To samo z czarnymi, nie ma fajnych charakterów szczególnie wśród kobiet bo są na jedno kopyto pisane te postacie, w dodatku nie da się ich polubić. To wszystko ukazuje jak na siłę, bez szacunku i właśnie rasistowsko, obrzydliwie pogrywają tymi małymi ludzmi z ich małymi rozumkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak tak jestem taki i taki, a to że poznałem kilka osób homoseksualnych i fajnie mi się z nimi gadało to już i tak tych bezrozumnych krzykaczy nie zainteresuje, tak samo jak to że te osoby są przeciwko takiemu wciskaniu tego, ale mentalność poniektórych tutaj niczym nie odbiega od mentalności pisowcow czy putinowcow ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#thelastofus #lgbt #seriale #hbomax #netflix
  • 5
@mar-v-son: A ten: "serial o zombie" nie ma opowiadać przypadkiem po prostu historii o relacjach ludzkich a zombie i apokalipsa jest ważnym tłem ? Historia jest zbudowana dobrze postacie są dość wyraziste i nie do końca wiadomo na początku czy ten gość 2 nie zabije tego libka (trochę nawet trzyma w napięciu bo do pewnego momentu byłem pewien że ten 2 udaje geja i go #!$%@?). Moim zdaniem to właśnie jest
@mar-v-son: Ale to nie jest i nigdy nie miał być serial o zombie. Epidemia i apokalipsa stanowi tutaj tylko tło, najważniejsze są relacje między bohaterami, ich rozwój, zachowanie w ekstremalnych warunkach, zachowanie człowieczeństwa w takiej sytuacji, wybory moralne. Nie bez powodu w grze nigdy nie poruszano samego wątku epidemii i co ją wywołało.