Wpis z mikrobloga

Arsenal spent the day deliberating whether to make a third offer for Moises Caicedo amid fears they could damage their relationship with Brighton if they submit an improved bid. Arsenal have a good relationship with Brighton.There is an acknowledgement behind the scenes at the Emirates that - as much as they want Moises Caicedo - they don't want to disrespect Brighton. There is a recognition a further offer may strain relations with the south coast club.


Haha, nie składają 3 oferty, bo Garlick nie chce sobie popsuć relacji z kolegami z Brighton? I co do te pory przyszło z tych jego śmiesznych relacji, jak zarówno za White'a jak i Trossarda Arsenal zapłacił dokładnie tyle ile Tony Bloom chciał od samego początku, mistrz negocjacji. Żenujące, tak samo jak zabieranie się za szukanie zmiennika w ostatni weekend okienka transferowego, gdzie Elneny złapał uraz 9 stycznia i po kilku dniach doskonale sobie zdawali sprawę z tego, że jest to długoterminowa kontuzja.

Arsenal have switched their attentions to Chelsea's Jorginho in their search for a new central midfielder. Sources have indicated that a deal for the Italy international to make the short trip across London was still at it's early stages - however work towards the transfer has started with a clear feeling that an agreement is possible ahead of the transfer deadline.


Arsenal to dom spokojnej starości dla 30 kilkuletnich piłkarzy Chelsea czy jak by ich ściągać i oferować im 3+ letnie wysokie kontakty? Jak poważnie ich nowym planem na zmiennika Thomasa jest Jorginho na to ja już wolę zerwać wypożyczenie z Blackpool i ryzykować Charliem Patino oraz Kiwiorem. Co niektórzy znowu będą pisać, że tylko hejtuję wszystkie decyzje klubu.

Chelsea closing in on £115m deal for Enzo Fernández and could make late push for Moises Caicedo tomorrow. Arsenal in for Jorginho


Jak jeszcze Chelsea po sprzedaniu Conora Gallaghera do Newcastle za £45 mln i Jorginho za jakąś kwotę do Arsenalu Boehly ściągnie Caicedo to będzie jedno wielkie. XD
#arsenal
Pobierz
źródło: edu
  • 10
@Ostrzewtlumie: Widzę, że powoli sztab wyrwany z Brighton, AS Monaco i Redbulla zaczyna działać przy sprzątaniu klubu:

Paris Saint-Germain are in advanced negotiations to sign Hakim Ziyech from Chelsea! Player has already accepted — as the two clubs are now discussing final formula of the deal. Negotiations will continue to get it done tonight — first call on Ziyech.


Ale pewnie Campos będzie chciał go wypożyczyć z opcją wykupu.
jak zarówno za White'a jak i Trossarda Arsenal zapłacił dokładnie tyle ile Tony Bloom chciał od samego początku, mistrz negocjacji


@Pustulka: To że zapłaciliśmy tyle ile wynosiła asking price nie wyklucza tego, że były to transfery przeprowadzone w atrakcyjnej cenie. W sumie można powiedzieć, że były to okazje. W innych okolicznościach Trossard kosztowałby 50-60 mln. White po tym co gra u nas, też mógł kosztować tak z 30 mln więcej i
@Kristof7: NUFC jakby chciało to by kupiło, najwidoczniej im się nie kalkuluje albo się namyślają, A patrząc na ich transfery i to że każdy wypalił, a ściągnęli w tym czasie 3 kozaków to ten dyrektorek z Brighton robi robotę.

@Pustulka Jorginho w Arsenalu zamiast Caicedo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD To jest 1 kwietnia czy co?
Za dobre info dla kibiców Niebieskich.
@dziadeq: Sroki mają jeszcze niskie przychody i to im wiąże ręce. Jak wejdą do LM i podpiszą kilka dobrych umów to zaraz sytuacja się zmieni, choć i tak daleko są za topem pod względem marketingu.

@Pustulka Jak oddadzą Jorginho to raczej Gallagher zostanie, ewentualnie jakieś wypożyczenie ale wątpię, że z wykupem chyba, że z naprawdę grubą sumą odstępnego.
@kyloe: Ale okoliczności nie były inne i ocenia się w ich kontekście, a nie co gdyby było inaczej. White wówczas był bardzo drogim transferem uwzględniając tylko jeden sezon w Premier League i to, że nie był nawet najlepszym środkowym obrońcą w klubie, Arsenal płacił za potencjał, ale z samej ceny jaką Bloom chciał pomimo tego, że Garlick znał się ze sztabem Brighton nie zbito ani funta. Trossard miał tylko 18 miesięcy
Według Fabrizio Romano £15-20 mln


@Pustulka: Myślę, że 15 mln to będzie już dużo. Chelsea pozbędzie się niechcianego zawodnika na wysokim kontrakcie i jeszcze zarobi. Mamy deadline day więc raczej to przejdzie ale najpierw Enzo.