Wpis z mikrobloga

#zalesie #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

Tylko moja różowa jest taka?
Mamy zmywarkę - w końcu.

No i ona to traktuje jakby to była jakiś czarna dziura

- naczyń można #!$%@?ć ile się chce, jak się chce - potem się 1/3 nie domywa
- w przegrodzie na sztućce da talerze, a w przegrodzie na kubki da talerze jak sie jej trafi
- wraz z naczyniami wrzuca do zmywaki tony żarcia, nawet nie strzepuje resztek do kosza. Na talerzu zostało pół gałki ziemniaków? #!$%@? zmywarka to zje
- wrzuca do zmywarki słoiki, pudełka po lodach i nie ściąga z nich foli,papieru itp. Nie wiem co ona myśli, że jak ten papier znika z słoika to on się jakoś magicznie rozpuścił w zmywarce.

I średnio ja raz w miesiącu muszę rozbierać kuchnię do albo odpływ zatkany albo pompa zmywarki.
  • 144
- naczyń można #!$%@?ć ile się chce, jak się chce - potem się 1/3 nie domywa

- w przegrodzie na sztućce da talerze, a w przegrodzie na kubki da talerze jak sie jej trafi

- wraz z naczyniami wrzuca do zmywaki tony żarcia, nawet nie strzepuje resztek do kosza. Na talerzu zostało pół gałki ziemniaków? #!$%@? zmywarka to zje

- wrzuca do zmywarki słoiki, pudełka po lodach i nie ściąga z nich
@kodecss
Tak, tylko twoja. Daj jej instrukcję do przeczytania to może ogarnie jak ze sprzętu korzystać. Inna sprawa - powinna ogarnąć po pierwszym razie jak musiałeś rozbierać kuchnię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kodecss: wykopki oczywiście od razu rzucają w nią kałem. A tłumaczyłeś jak się tego używa? Spora część osób nigdy nie używała zmywarki. Serio.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kodecss: nie wiem, spróbuj wytłumaczyć, że zmywarka by zmywała, musi omywać wodą całe naczynia. A pompa ma plastikowe łopatki, które mieląc resztki żarcia zwyczajnie się zużyją i to całkiem szybko (moi podnajemcy zarżnęli w ten sposób zmywarkę raptem w dwa lata). A jeśli tłumaczenie nie wystarczy, to po prostu powiedz (i przypomnij potem po wielokroć), że jak pompę szlag trafi, to ona sfinansuje naprawę. I potem bądź konsekwentny.
@kodecss: Odpiąć od prądu i powiedzieć, że się #!$%@?ła. Jak pomyje ręcznie z 2 miesiące to jej podłącz i powiedz, że naprawiłeś ale ma używać zgodnie z tym jak Ty chcesz. Jak znowu będzie to samo to znowu odłącz z prądu. Nie podejrzewam jej żeby potrafiła ogarnąć, że po prostu wypiąłeś wtyczkę.

btw. mam to samo xD moja różowa układa zmywarkę jak dzban i wszystkim na około opowiada, że nie domywa
@kodecss: Uwielbiam takie wpisy po regularnym naczytaniu się soczyście wyplusowanych komentarzy piwniczanych faszystów wyśmiewających lub pogardzających ludźmi z Afryki lub ze Wschodu.
Łączę się w bólu, mam podobnie choć nie tak drastycznie. One myślą że tam się magia dzieje w zmywarce. One nie myślą logicznie że trzeba tak ułożyć aby strumienie wody miały dostęp do naczynie i wtedy jest ładnie umyte. A że zarcie wymieszane z wodą zapierdziela po zmywarce to też nie kumają. Ja swojej tłumaczyłem jak dziecku jak działa zmywarka. Trochę pomogło.
@ery78:

A i jeszcze mi się przypomniało że one tak chyba wszystkie mają bo na spotkaniach towarzyskich dzielą się wiedzą które tabletki domywają lepiej a które nie domywają. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak ja ułożę naczynia jak biały człowiek zgodnie z logiką i odstępami bez resztek jedzeni to jakimś cudem domyte są naczynia nawet najtańszymi tabletkami i na najkrótszym programie.