Wpis z mikrobloga

@Ark00 poprawiłam się wyżej, brzydkie baby dla brzydkich chłopów po prostu nie istnieją, mało to wpisów na tagu gdzie chłop płacze że w autobusie widział juleczkę 10/10 i tylko przez to że miała ładny ryj byłaby dla niego idealną żoną? a że do niego dosiadła się jakaś młoda szczurzyca 4/10 to nawet nie zarejestruje xd ja się np często próbuję trochę uśmiechnąć do typowo smutnych przegrywowo wyglądających typów z którymi przypadkowo złapię
Zresztą kiedy święty tag już się wypowiada na temat kobiet to zawsze jest to samo, że kobieta ma być ładną wizytówką dla faceta bo inaczej to taki magazynier woli grać w gierki zamiast poświęcać jakiejś babie czas, że grube to w ogóle zasługują na śmierć (i już widzę jak komukolwiek chodzi o ""zdrowie""", grube baby są po prostu brzydkie i każdy tak myśli), wyśmiewanie poszczególnych cech wyglądu u lasek
mało to wpisów na tagu gdzie chłop płacze że w autobusie widział juleczkę 10/10 i tylko przez to że miała ładny ryj byłaby dla niego idealną żoną


@jutronaobiadznowuryz: noo faceci oceniają kobiety po wyglądzie i szczerze o tym mówią, nie udają że jest inaczej.

ja się np często próbuję trochę uśmiechnąć do typowo smutnych przegrywowo wyglądających typów z którymi przypadkowo złapię kontakt wzrokowy i jeszcze nigdy mi nikt nie poświęcił ani
@Mlody_jeczmien: no i dlatego na prawdziwe związki z pożądania moga sobie pozwolić tylko atrakcyjni ludzie, reszcie zostają kompromisy
@jutronaobiadznowuryz i odwrotnie też nie, ale mnie strasznie bawi inna rzecz. Takie dziwne i niepoparte niczym przeświadczenie że taki niezbyt atrakcyjny facet kiedyś miałby szansę na atrakcyjną dziewczyne. Jakby totalnie ignoruje fakt jak wygląda przeciętne małżeństwo w Polsce
kobieta ma być ładną wizytówką dla faceta bo inaczej to taki magazynier woli grać w gierki zamiast poświęcać jakiejś babie czas, że grube to w ogóle zasługują na śmierć


@jutronaobiadznowuryz: no chyba raczej do potężny, dorodny Chad z "lekkim zarysem mięśni" i twarzą modela z okładki "Men's Health" ma być ładną wizytówką "silnej i niezależnej" p0lki i oczywiście dawcą wysokogatunkowych genów dla jej potomstwa. Brzydcy incele za to nadają się, wg
@jutronaobiadznowuryz: same nałożyłyście na siebie taki "wyrok", kierując się przy wyborach życiowych prymitywnymi biologicznymi instynktami. To nie moja wina, ja tylko odczytuję i interpretuję rzeczywistość. Chociaż oczywiście wolałbym, żeby była zupełnie inna. Piszę "wy", bo w rzeczywistości wszystkie "myślicie" i postępujecie wg tych schematów - nawet te, które zarzekają się, że są inne. Jeśli nie masz żadnego boltza ani nawet orbiterów, to widocznie nie dość, że jesteś wybredna, to jeszcze wredna,