Wpis z mikrobloga

Ludzie od filmów z żółtymi napisami naprawdę istnieją xD

Zadzwoniła do mnie klientka. Szukam możliwość naprawy jej budowy po partaczu. Ogólnie bardzo sympatyczna, gadaliśmy pół godziny.

Ale na koniec rozmowy nie wiadomo skąd wyskoczyła z tematem

Czeka nas wielka rewolucja w najbliższych latach. To, że musimy płacić za prąd, gaz to oszustwo, bo prąd jest w powietrzu. Dlatego zbudowali wieżę Eiffla i zasilała 3/4 Paryża. Na początku XX wieku każdy w Paryżu miał hulajnogę elektryczną i lądował ją z powietrza"


Słuchałem tego i nie wiedziałem co powiedzieć xD

Przy pierwszym spotkaniu powiedziała, że poprzedni murarz nie miał pod koniec budowy już siły na dokończenie, pewnie przez szczepienie na Covid. Nie doceniłem sygnału

#teoriespiskowe #wielkireset #nwo #francja #szczepienia
  • 28
@PiotrFr co ciekawe, mam trochę znajomych z którymi się wychowywałem, chodziłem do szkoły, trzymałem się przez bardzo długi czas, naprawdę spoko i "normalni" ludzie, wyjechali do pracy za granicę w różne miejsca, większość odzywa się teraz tylko wysyłając mi linki do filmów i artykułów z teoriami spiskowymi, czasem widzę jak się gdzieś w komentarzach na FB kłócą z innymi ludźmi jak to nas wszędzie chipują i kontrolują ¯_(ツ)_/¯
@PiotrFr: szury myslą, że wiedzą coś czego GAWIEDŹ nie wie, oczywiście wszyscy globaliści spotykają się na publicznych spotkaniach i mówią przed otwartymi drzwiami co będa planować i co będą wprowadzać xD Nie wiem jakim cudem ktoś nieironicznie w to może wierzyć, ale w sumie się nie dziwię, jak sie jest nieudacznikiem życiowym jak taki @rolnik_wykopowy czy inny @popierduuka to potem niewypuszczone pierdy unoszą się do mózgu i tak powstają gówniane pomysły
poprzedni murarz nie miał pod koniec budowy już siły


@PiotrFr: Gdybym ja miał pracować i słuchać takiego #!$%@?, też prędzej czy później straciłbym siłę xD
Ja natomiast nie wiem co Was tu tak dziwi.
Tacy ludzie zawsze przecież byli, są i będą w każdym kraju.
Bardziej mnie jednak smuci to, że wyzywacie takich od chorych psychicznie i nieudaczników w sytuacji gdy ci ludzie są po prostu bardziej ostrożni, a przy tym właśnie bardzo zaradni. Wiem z doświadczenia.

Weźcie pod uwagę jeszcze fakt, że Polska to kraj konserwatywny, a religijna indoktrynacja też zrobiła swoje. Jak dodamy do tego