Wpis z mikrobloga

Ludzie od filmów z żółtymi napisami naprawdę istnieją xD

Zadzwoniła do mnie klientka. Szukam możliwość naprawy jej budowy po partaczu. Ogólnie bardzo sympatyczna, gadaliśmy pół godziny.

Ale na koniec rozmowy nie wiadomo skąd wyskoczyła z tematem

Czeka nas wielka rewolucja w najbliższych latach. To, że musimy płacić za prąd, gaz to oszustwo, bo prąd jest w powietrzu. Dlatego zbudowali wieżę Eiffla i zasilała 3/4 Paryża. Na początku XX wieku każdy w Paryżu miał hulajnogę elektryczną i lądował ją z powietrza"


Słuchałem tego i nie wiedziałem co powiedzieć xD

Przy pierwszym spotkaniu powiedziała, że poprzedni murarz nie miał pod koniec budowy już siły na dokończenie, pewnie przez szczepienie na Covid. Nie doceniłem sygnału

#teoriespiskowe #wielkireset #nwo #francja #szczepienia
  • 29
@PiotrFr
miałem podobne odczucia kiedy u wydawałoby się normalnego klienta u którego robiłem jakieś pierdoły nagle zaczął opowiadać o osobistym spotkaniu Jezusa i studiowaniu pisma. poza tym całkiem wydawałoby się normalny facet z nawet ładna żona. nie bardzo wiedziałem co odpowiedzieć (tzn widziałem ale wolałem żeby jednak zapłacił za usługę :⁠-⁠)
ogólnie trafiają się czasem niezli klienci choć jak na początku dają dziwne sygnały to się staram nie mieć czasu albo coś...
@pigoku:

osobistym spotkaniu Jezusa i studiowaniu

To by mnie mniej zszokowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i odnośnie tego szczepienia.
Powiedziałem, że rozumiem to bo też klika miesięcy temu byłem pełen energii a dziś, po wypadku już tak nie jest. Zapytała czy też się szczepiłem. Powiedziałem że tak ale to nie szczepionka mnie zrzuciła z dachu xD
Wtedy się pośmialiśmy i nie wziąłem tego na poważnie
@PiotrFr: Jest w tym trochę racji bo powietrze ma inny potencjał elektryczny na różnych wysokościach. Kilkanaście lat temu gość robił o tym film na youtubie z pomiarami na parterze i 10tym piętrze budynku ale nie pamiętam już różnicy napięcia.
@PiotrFr
Gadałem oststnio z klientem przez telefon. Klient od dobrych 5 lat już. Szef zatrudniający w firmie z kilkadziesiąt osób. Na koniec rozmowy ten mi wyjeżdżanz tekstem, że wszystko co mamy nasz rząd oddaje Żydom na wschodzie, bo tak mu w Davos kazali i za wszystkim stoi żydostwo. A przez tyle lat nigdy nie okazywał swojego spoerdolenia. Nieźle się krył.
@PiotrFr: miałem podobnie jak kolega mi się żalił z problemów, współczułem mu, ale nagle zaczął odpalać tematy wskazujące na ewidentną schizofrenię. To też jest opcja, aczkolwiek te urojenia chorobowe są raczej bardziej egocentryczne.