Aktywne Wpisy

arcxa +677
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska

NiezlyJestes +119
źródło: 1000016882
Pobierz




schlali się wszyscy, i do koszar nie mogli potrafiać?
czy to jakaś szarża zbuntowanego mobika? te bwp/skoty też jakieś emocjonalnie niestabilne. ;)
nawet dron się z----ł, bo komunikat wyświetla że nie może automatycznie wrócić do domu, bo wiatr, i machaj dżojstikami, by go przywołać.
no wszystko ku#wa źle. xD