Wpis z mikrobloga

ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyślałam sobie, ze chociaż spróbuje … dla mojej siostry potrzebna jest pomoc. Tzn nie dla niej a dla jej kota który ma FIP (taka niby nieuleczalna choroba ale się da jak się ma kasę ..) Choćby i 10zl , cokolwiek , poprosze w imieniu Amirki. Szkoda jej :( .
Zbiorka na pomagam, tam jest tez cała dokumentacja medyczna jakby co.
#wykopefekt #pomagajzwykopem #pomagamy #koty

http://pomagam.pl/y4994m
źródło: 2847A215-E2B7-46B9-A061-685CF3E7F2E7
  • 131
@owsikalfred: w doopie mam mode, a po idiotycznych pomyslach jezdze jak po burej suce. Ostatnio tu na wykopku byl temat o kolesiu co ograniczyl populacje niechcianych psow, i go za to wsadzili do pierdla, co wedlug mnie jest glupota, bo cos takiego istnialo od zawsze, i zapewne istniec bedzie.

Ale jak kobiecie chca ograniczyc aborcje to te bambinistyczne pipy pierwsze krzycza, ze tak nie wolno, moje cialo-moj wybor itp. Rozsadza mnie
@Kashhh: jak z jednej strony bardzo mi przykro, bo dobrze wiem, że można się do futrzaka przywiązać, tak z drugiej strony 10000 zł to jest przegięcie... Niestety, ale albo się bierze kwotę na klate, albo zwierzaka usypia by się nie męczył.

Sam potrzebuje leku, który jest absurdalnie drogi i nawet przez myśl mi nie przeszło by zakładać zbiórkę. Powiem więcej. Nawet jak stanieje by być w moim zasięgu to będę wolał