Wpis z mikrobloga

ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyślałam sobie, ze chociaż spróbuje … dla mojej siostry potrzebna jest pomoc. Tzn nie dla niej a dla jej kota który ma FIP (taka niby nieuleczalna choroba ale się da jak się ma kasę ..) Choćby i 10zl , cokolwiek , poprosze w imieniu Amirki. Szkoda jej :( .
Zbiorka na pomagam, tam jest tez cała dokumentacja medyczna jakby co.
#wykopefekt #pomagajzwykopem #pomagamy #koty

http://pomagam.pl/y4994m
Kashhh - ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyśla...

źródło: 2847A215-E2B7-46B9-A061-685CF3E7F2E7

Pobierz
  • 131
  • 0
@svickova: umm ok, jasne, papiery są, No ale to nie jest twoja głowa tutaj co to za rasa i skąd to jest kompetnie nieważne w tym temacie. co innego przygotowywać się na kupno kota miesiącami a co innego z dnia na dzień mieć dodatkowe 10k do zapłacenia. Nie mów mi ze to jest typowy wydatek kiedy bierze się kota.
Po prostu pomogłem zwierzęciu i tyle.


no i to szanuję

Czyli moralny scenariusz to taki w którym dokarmiała kota i ten został na "zimę" w domu, a nie taki w którym poszukała kociąt za darmo na olx i takie przygarnęła a już tym bardziej "zapłaciła". ok


wariant zapłaciła nie jest dla mnie ok, jakby poszukała na olx to by mnie w tym wątku nie było
@kwaz1:
@Rst00: ale ja się w większości rzeczy z Tobą zgadzam xd zwróć proszę uwagę, że ja w moim pierwszym komentarzu, odpowiadam idiocie, który twierdzi że "chore zwierzęta się usypia, a nie ratuje, bo i tak zdechną". Ty odpowiedziałeś na mój komentarz, w związku z czym cała moja argumentacja odnośnie pomagania chorym zwierzętom, dotyczy ogólnie zwierząt, a nie akurat przypadku tego konkretnego kota. Z tego co mówisz to również zgadzasz się przynajmniej
zona przygarnela kota z ulicy i jak teraz kot potrzebuje operacji za 6kola to nie zebrze w internecie tylko zaciskam pasa i wykladam kase.


@Tank1991: głupota, lepiej uśpić i wziąć nowego, zdrowego... to tylko zwierzęta.
10k na kota xDDDDD ludzie to maja nierówno pod sufitem. Mam 30 lat, przezylem juz chyba 5 psow w rodzinie. W koncu kazdy z nich umrze albo ze starosci albo na raka. Pora sie z tym pogodzic a nie zebrac w internecie.


@kjungst: o, to ludzie ze wsi mają już dostęp internetu?
@wfyokyga: widzisz, różnica jest taka, że ona jest kobietą, _kocią mamą_ (sama urodziła!), więc wiesz - wpłać jak masz grosza.
A Ty zmagaj się z chorobą, bo po Tobie będą następni.
Też zbierałem na inny cel - dwukrotnie. Bardziej przyziemny, też jakaś przyjemność, bo na terenówkę - zmotę. Oczywiście zbieram hajs własnym sumptem od jakichś 8 lat, bo ludzie mają ważniejsze cele, co rozumiem, bo nie każdy musi podzielać