Wpis z mikrobloga

ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyślałam sobie, ze chociaż spróbuje … dla mojej siostry potrzebna jest pomoc. Tzn nie dla niej a dla jej kota który ma FIP (taka niby nieuleczalna choroba ale się da jak się ma kasę ..) Choćby i 10zl , cokolwiek , poprosze w imieniu Amirki. Szkoda jej :( .
Zbiorka na pomagam, tam jest tez cała dokumentacja medyczna jakby co.
#wykopefekt #pomagajzwykopem #pomagamy #koty

http://pomagam.pl/y4994m
Pobierz Kashhh - ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyśla...
źródło: 2847A215-E2B7-46B9-A061-685CF3E7F2E7
  • 131
@Kashhh: a wytłumacz nam jedną rzecz. 10k to nie jest zawrotna kwota, której nie można zarobić czy nawet pożyczyć. Wystarczy zarabiać najniższą krajową i 10k dostaniesz w każdym banku i to z rozłożeniem na 2, 5 czy nawet 10 lat. Dlaczego więc siostra idzie na łatwiznę, zakłada zbiórkę na leczenie SWOJEGO kota i przerzucą całą odpowiedzialność na obcych ludzi? Skoro wzięła kota to powinna go leczyć za swoje pieniądze tym bardziej
@Rst00: nikt obcy nie jest za nic tutaj odpowiedzialny. Chcesz pomoc to pomóż a jak nie to nie. Nie znasz jej sytuacji finansowej i prywatnej a ja na forum publicznym nie będe jej opisywać.
przeciez na wykopie zbiorka ktora nie jest na jakas dalsza dzialanosc grzegorza brauna jest z gory skazana na porazke, a do tego na zwierze, przeciez wykopki to chlodne jednostki ktore jak roboty by wyrzucily kota na smietnik i wziely nowego, oczywiscie jezeli trafilby sie zle myslacy wykopbot, bo wiadomo ze jakiekolwiek zwierze jest niepotrzebne bo nic nie wnosi i trzeba wydawac wiec sie nie kalkuluje
Ale wam szambo #!$%@?ło, sam mam trzy koty i nie wyobrażam sobie żydzić na leczenie zwierzęcia które traktuje jak członka rodziny. Nie checie wpłacacać to nie wpłacajcie, może właścicielka nie ma możliwości uzbierać takiej kwoty w tak krótkim czasie toteż ratuje się czym popadnie. Po tym co piszecie jestem skłonny uwierzyć że skąpilibyście pomóc swojej rodzinie nawet za mniejsze pieniądze :)
@Kashhh
eh szkoda słów. Kupic super drogiego rasowego kota, a potem zebrać na jego leczenie, bo nie chce sie samemu wziac kredytu. Jesli to dla niej takie wazne, to mozolne zbieranie srodkow w internecie, nie wydaje sie najszybsza opcja. Juz pomijam fakt, ze to zbieranie na eksperymentalne, niezatwierdzone leczenie. To wyglada na rownoznaczny brak odpowiedzialnosci z rodzeniem dzieci w w slabych warunkach. Dobrze, ze to tylko kot, bo duzo bardziej by bylo
@harrame: No tak coś tam ze kot niech umiera bo nic nie wnosi do społeczeństwa. Od kiedy to zwierzęta domowe są po to żeby wnosić coś do społeczeństwa ?
W koncu kazdy z nich umrze albo ze starosci albo na raka. Pora sie z tym pogodzic a nie zebrac w internecie

@kjungst: to samo możesz napisać o czyimś dziecku i kazać iść sobie zrobić nowe zamiast zebrać. Walnij się w ten pusty łeb
kot to już nie żyjące , myśląca istotna ? Pomagać trzeba i ludziom i zwierzętom. No ale nie każdy się z tym zgadza, trzeba umieć szanować każda opinie i ja szanuje Twoja .


@Kashhh: ten kot i jego istnienie to jest fanaberia, on istnieje tylko by spełniać fanaberie twojej siostry(ta rasa nawet nie występuje endemicznie w Polsce), my natomiast nie jesteśmy od spełniania jej fanaberii, gdybyś wrzucała zbiórkę na człowieka to
nikt obcy nie jest za nic tutaj odpowiedzialny. Chcesz pomoc to pomóż a jak nie to nie. Nie znasz jej sytuacji finansowej i prywatnej a ja na forum publicznym nie będe jej opisywać.


@Kashhh: No tak, czyli ktoś ma pomóc i może spierda****ć xD Nie można o nic dopytać bo już zaczyna się problem. Skoro siostra ma ciężką sytuację finansową czy prywatną to po kiego grzyba bierze kota na utrzymanie którego
@KindGuy: a widzisz różnicę pomiędzy kotem a człowiekiem czy jednak jesteś z tych bambinistów co lepiej traktują zwierzęta od ludzi? Jest jakaś hierarchia. Zwierząt się nie krzywdzi ale jak do wyboru jest pomoc człowiekowi lub pomoc zwierzęciu to wybór powinien być prosty ale jak widać nie dla wszystkich. No i nikt nie zmusza do wspierania tylko ludzi a zwierzęta niech zdychają ale jak ktoś bierze rasowego kota to niech będzie tą