Wpis z mikrobloga

Czy Magowie Autostanu zgarną tytuł #programista100k, czy może jednak D.U.P.A.* z tego wyjdzie... zwycięsko? My już wiemy, Kamil Kozieł również, Wy za to poznacie odpowiedź, oglądając najnowszy, jeszcze ciepły odcinek naszego teleturnieju dedykowanego branży IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszamy na YouTube! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: https://bit.ly/P100K_Odc8
-----------------------------------------------
* Demokratyczna Unia Programistów Analfabetów (tak się nazwali, cóż poradzić ¯_(ツ)/¯)

___
#justjoinit #programowanie #programista15k #programista25k #pracait #technologia #javascript #css #html #python #java #php #ciekawostka #programista100k #praca #pracait #programista #praca #programista100k #justjoinitoferty
JustJoinIT - Czy Magowie Autostanu zgarną tytuł #Programista100K, czy może jednak D.U...
  • 7
@jskan: no imo mogli wybrac cos bardziej nieoczywistego.

Bardzo prosto wystarczy zamienic Demokratyczna i Analfabetow na cos innego, np chociazby Aliteratow. I sprawia wieksza konfuzje, a wiadomo, ze to nie ma zadnego znaczenia, bo ostatecznie chodzi o dupa jako skrot. A tak by w tej pelnej formie robilo wieksze wrazenie xd
@jskan: no mowie, ze to nie robi zadnego, uzyli prostych slow i chyba odwolania do klasycznego mema z komentarzem "dupa" przy debugowaniu (albo nie wiem czego, bo ja tez nie jestem zwiazanym z takim czyms, nie rozumiem jaka wartosc mialoby uzycie slowa dupa jako szybki komentarz, to juz bym predzej napisal numer linijki kodu albo skopiował linijke kodu wyzej itp).

No chyba ze sa analfabetami, to przynajmniej zrobili szczere odwolanie do