Wpis z mikrobloga

Albo…robisz dil z jakimś zaufanym darkinvaider, na fakturę rzecz jasna, Ty kupiłeś on sprzedał itp itd…i obrabiając towar pod lupą, stwierdzasz że to gówno jakieś oszukane, to co wówczas wtedy?
  • Odpowiedz
  • 1
@Bobby_Peru: najpierw kontakt z sprzedajcym;] o prośba o wyjaśnienie. jak idzie w zaprte- w przypadku kamieni-opinia rzeczoznawcy gemmologicznego, jak metale szlachetne- analiza z urzędu probierczego- i wtedy droga prawna- na szczęście nie mailem nigdy problemów tego typy które Musialem rozwiązywać droga prawna, branża jest dosyć hermetyczna- jak ktos wciska lewizne to szybko sie rozchodzi po ludziach. każdy wyrob - mozna zanieść do urzedu probierczego i odpłatnie - sprawdza kto to wyprodukowal(metal)
darkinvaider - @Bobby_Peru: najpierw kontakt z sprzedajcym;] o prośba o wyjaśnienie. ...

źródło: Diamond_Clarity_1004_2048x2048

Pobierz
  • Odpowiedz
Czytam, i na bieżąco notuję:
-branża jest dość hermetyczna
-opinia rzeczoznawcy gemmmmmmologicznego (wiadomo)
-analiza: kupiłech pan piździonek za 7 koła, co sie pan czepia, mam certy, mam wage, chłopie z czym do ludzi, mam doświadczenie…
I jeszcze to, biorąc pod uwagę tłumaczenia powyższe (kiedyś gdy ktoś odkrył ciut ze swoich tajemnic, pisało się „ZŁOTO!”, a teraz:
„no, fajnie. Skarbowy cie #!$%@?”
-a jeśli stwierdzam „na oko” że ten niebieski brylant jest podpierdółką,
  • Odpowiedz
  • 1
@Sernik2323: ja tylko pierścionek zrobiłam xd. A druga sprawa- przejmować się co pomysli rodzina to drugie xd - dopóki mnie nie utrzymują i nic nie jestem winien - mam w pycie mówiąc wprost co będą myśleć . Całe życie byłem czarna owca w rodzinie - i "wszyscy byli lepsi " studia kończyli itp lol
  • Odpowiedz
@darkinvaider: wiem, że dręczę namolnie????

Ale że jak, przychodzi klient, kupuje piździonek za 7k, wraca na chate…a potem:
-panie co mi pan tu tego ten, to hójowe, w internecie pisali że diamenty i złoto to lokata jak za wojny ostatniej, a tu jakieś pruby podruby, a ić pan….

Miast uchylić rąbek rąbka, jak osadzasz „KAMIENIE” we w „ZŁOCIE”, to męczysz bułe
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Bobby_Peru: sprawdzenie kamienia u rzeczoznawcy - różne ceny - bo zależy czy chesz żeby wystawił na to papier - cert wycenę itp czy tylko sprawdziil czy jest to co mialo być - czyli diament to diament itp - od 200zl ( w Warszawie - Mirek chciał potwierdzić kamień)
  • Odpowiedz