Wpis z mikrobloga

@vrt1337: xD zajebiste, dawaj to na hejto xD
Może białek myślał, że Boty zadały mu pytania, a tak na prawdę to boty też się popsuły i tylko on je widział w popsutym panelu administracyjnym? XD
  • Odpowiedz
@vrt1337: jak chcesz mogę wrzucić, tam na pewno ktoś zauważy, siedzi tam więcej osób:p
A tak serio, daj znać czy zakładasz i wrzucasz czy mam zapakować, fajnie że to zauważyłeś. Mnie zainteresowały fake konta które ten wpis plusuja xD
  • Odpowiedz
  • 2
@atteint: ja mam klikniety wpis gdzie widze kolejnosc dodawania komentarzy ty masz widok najbardziej plusowanych

chodz nie wiem czy nie ironizujesz nie wyczuwam ironii przez internet xd
  • Odpowiedz
@vrt1337: @vrt1337 @atteint @Heekate odpowiedź jest prosta. Wykasowane wpisy nie pojawia się już jako wykasowane :) usuwanie niewygodnych treści stało się dla moderacji prostsze:))) teraz jak zamkną komuś mordę to nawet nikt się o tym nie dowie. Super eksperyment społeczny.

Problem polegał na tym, że moderator nie wiedział że wielki Białek odpisuje typowi którego post jest właśnie kasowany.

pranko_csv - @vrt1337: @vrt1337 @atteint @Heekate odpowiedź jest prosta. Wykasowane w...

źródło: Screenshot_20230122-215658

Pobierz
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: @apee @apee sam tego nie ogarniam, tego się nie da czytać, za każdym razem trzeba scrolowac i przekładać strony komentarzy a Irak jest loteria. Temat jest prosty białek sprzedał jajka za złotówki na gówno serwis od Orlenu. Nie ma co się dłużej skupiać na tym syfie i olać go ciepłym moczem.... Może samo to zdechnie
  • Odpowiedz
@vrt1337: jesteś na drugiej stronie komentarzy do tego wpisu, jego odpowiedzi były do komentarzy na 1 stronie, wykop 2.0 jest #!$%@? i jak klikasz "Pozostałe odpowiedzi" to ci otwiera wpis na drugiej stronie...
  • Odpowiedz
@vrt1337: ja dostałem powiadomienie o odpowiedzi na mój komentarz pod tym wpisem, ale żadnej odpowiedzi nie było, był za to komentarz osoby, która niby mnie tam zawołała skierowany do kogoś innego xD
  • Odpowiedz