Wpis z mikrobloga

Jestem normikiem i jestem w stanie opisać, na przykładzie mojego kierunku studiów jak wygląda #blackpill i hipergamia w dzisiejszych realiach

Koledzy z roku (10 osób, 2 rok studiów II stopnia)
- 1 - 10% (!) ma dziewczynę (która była znana z tego, że dawała dupy kiedyś na imprezach
Z rozmów, i z obserwacji stawiałbym, że:
- 4 - 40% - to prawiczki
- 8 - 80% - nie ruchało w przeciągu ostatnich miesięcy w ogóle

Koleżanki z roku (20 osób)
- 75% - ma chłopaka
- 1 - 5% to dziewica
- 90% ruchało się w przeciągu ostatnich miesięcy

I laski i kolesie mieszczą się w przedziale 4-6/10, zwykłe normiki

Jak wygląda przeciętny partner dziewczyny ze studiów
- Wzrost +185
- Twarz +5/10
- Sportowa sylwetka (najczęściej 80-85kg)
- Wiek najczęściej kilka lat starszy
- Charakter nieciekawy, zwykle nudziarz oglądający piłkę nożną i chodzący na siłownie
- Ubiór bogatego patusa

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #redpill
  • 30
@6na10cel: u mnie na studiach było podobnie, a to już kilka lat temu, a teraz w robocie podobnie, wszystkie młode babki mają już mężów/narzeczonych,chłopaków większość ma dzieci, a jeśli chodzi o facetów to większość samotna, dzewczyny mają tylko dynamiczniaki powyżej średniej

ja mam wrażenie że nie istnieją samotne kobiety, a jeśli jakaś jest samotna to bardzo krótko
@Slavcel: hmm W sumie to tak, ale z moich obserwacji wynika, ze obie strony w późniejszym wieku maja „tak samo gorzej” z tym, ze kobieta ma dostęp do gorszej jakości partnerów co jej nie odpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z racji, ze jestem trochę starszy to na pocieszenie powiem Ci, że po 26-29 roku życia sytuacja tych 90% dziewczyn się zmieni.

Dalej będą miały dostęp do seksu, ale już z gorszej jakości partnerami. Później sytuacja wyglada tak, ze wiele z nich będzie samotna z wyboru bo nie będzie takiego dostępu do chada lub high gier normie.


@Noc-Kruka: Cope bo nadal będzie mieć atencję od beciaków, kiedy facet po 30 prawdopodobnie
@6na10cel Dobry post. Te same obserwacje z mojej strony. Najbardziej trafny jest twój opis "przeciętnego" gościa w związku. Dodam jeszcze, że wszystkie laski umawiają się praktycznie z tymi samymi typkami. Zauważ, że zawsze słyszysz o jakimś gościu, co dopiero zakończył jeden związek i już zaczął nowy, rozwiódł się i żeni się na nowo albo co trochę chodzi na randki. W tym samym czasie jest wszędzie pełno samotnych facetów i prawiczków. Nie pamiętam,
@Noc-Kruka:

Z racji, ze jestem trochę starszy to na pocieszenie powiem Ci, że po 26-29 roku życia sytuacja tych 90% dziewczyn się zmieni.

A ja przewiduję, że może już się nie zmieni. Aktualnie może i tak to wygląda, ale sytuacja wciąż się zmienia na korzyść kobiet, gdyż dziura demograficzna związana z odwróconą piramidą wiekową będzie właśnie największa. Będa mieć do wyboru do koloru ze starszych facetów.
@6na10cel: znając życie to twoje szacunki dotyczące życia seksualnego ludzi ze studiów nijak się mają do realnego stanu rzeczy, bo uwaga - pozory często mylą.
Skoro twoje rówieśniczki ze studiów mają starszych chłopaków to ty znajdź sobie młodszą dziewczynę, żeby być dla niej „tym starszym chłopakiem”
@panthererose: Wszyscy ze mną jak na razie się tutaj zgadzają, moi znajomi też się zgadzają, jedyne które się nie zgadzają to kobiety bo one lubią fałszować rzeczywistość tak, żeby im pasowało.
I ja nie narzekam na to że też chcę dziewczynę, bo nie jestem incelem i byłem w związkach a mimo to jestem w stanie trzeźwo obserwować rzeczywistość i sytuacje mężczyzn mniej atrakcyjnych ode mnie
istnieją samotne kobiety, a jeśli jakaś jest samotna to bardzo krótko


@przegryw96: istnieją takie co popłynęły fest. Np. 3 dzieci każde z innym. Taki bajzel na głowę weźmie tylko ostatni desperat, a z kolei one takich nie chcą.
@6na10cel:

Wszyscy ze mną jak na razie się tutaj zgadzają

wszyscy się tutaj z tobą zgadzają, bo wybrałeś taką grupę docelową. Tworząc statystyki dobierz sobie tak ankietowanych, aby stanowili próbę reprezentatywną.

jedyne które się nie zgadzają to kobiety bo one lubią fałszować rzeczywistość tak, żeby im pasowało.

weź pod uwagę, że nawet nie podważałam twojej teorii hipergamii, bo traktuje to jako twoje prywatne odczucie. Zamiast tego podważyłam twoją wiedzę dotyczącą tego
@6na10cel: Nawet jeśli nie byłbyś w związku to dlaczego miałoby to zabraniać ci wysnuwać takie wnioski? Boisz się być nazwany incelem? Ja się nie boję. Narzekam, że nikogo nie mam, nie podoba mi się to i naturalna kolej rzeczy jest taka, że zacząłem szukać przyczyny. Tak znalazłem blackpill. Nie trzeba być ruchaczem żeby się wypowiadać o rynku matrymonialnym.
@panthererose: I co to ma niby oznaczać? Że w rzeczywistości poza grupą ze studiów ma być lepiej? To by oznaczało, że trafił do grupy wybitnie rozchwytywanych różowych i wyjątkowo negatywnie doświadczonych niebieskich. Lepiej żeby skończył te studia jak najszybciej bo trzyma się w gronie, które ma niekorzystny wpływ na jego potencjalny sukces w znalezieniu sobie kogoś do związku. Z drugiej strony jeśli poza jego grupą miałaby być jeszcze bardziej niesprawiedliwa sytuacja
Pozdrów tych kolegów którzy mają te lasencje 4-6/10 pewnie do tego w makijażu, a biustonosz to zapewne pushup bo pewnie pąki jeszcze nie zakwitły . Ciekawe jakie tańce musieli odstawiać , żeby zdobyć takie piękności istne wampy( ͡º ͜ʖ͡º). Co do tych twoich statystyk na tak wielce reprezentatywnej grupie powiem jedno - kończ waść, wstydu oszczędź