Wpis z mikrobloga

1. Dlaczego usunięto w wykopaliskach/znaleziskach możliwość robienia własnych kategorii ulubionych? Gdzie są moje ulubione zapisane w ten sposób?
2. Gdzie są wszystkie notatki o użytkownikach? Czy można w końcu edytować/usuwać notatki o osobach, które usunęły konto?
3. Dlaczego awatary są takie małe?
4. Gdzie są numery stron przy przeglądaniu gorących?
5. Dlaczego mam ciągle informację o powiadomieniu (kropka na dzwonku) mimo, że otworzyłem wszystkie w nowej zakładce? Dopiero "odczytaj wszystko" działa.
6. Dlaczego powiadomienia nie robią się nieaktywne(szare), gdy otwiera się je w nowej karcie (środkowy przycisk myszy)?
7. Na starym wykopie można było przeglądać na całej stronie same obrazki wrzucone na jakiś tag. Wystarczyło dodać "multimedia" (np. https://www.wykop.pl/multimedia-tag/kosmodromtrzeci/). Jak można to zrobić teraz?
8. Dlaczego przy wpisywaniu tagu we wpisie nie widać ile osób go obserwuje? Wcześniej była szybka wskazówka gdzie jest najwięcej użytkowników.
9. Dlaczego przy "rozwiń wątek" nie ma liczby wpisów do rozwinięcia?
10. Czy mi się wydaje, czy teraz wykop je więcej pamięci przy wielu otwartych kartach?

#wykop #nowywykop #wykop20
  • 2
  • Odpowiedz
@Rajtuz: Odpowiedzią na Twoje pytania jest farma trolli działająca na serwisie wykop.pl. Farma polegała na plusowaniu wybranych postów, by te się znalazły w gorących. Przypomnij sobie jak wyglądały gorące w ostatnim czasie na starym wykopie, a jak wygladają teraz. Wykop 2.0 wyeliminował możliwość działania takiej farmy.
  • Odpowiedz