Wpis z mikrobloga

W #!$%@? rynku matrymonialnego nie można niezauważyć olbrzymiej roli #p0lek a dokładnie ich gadziego, hipergamicznego, hive-mind mózgu. Aczkolwiek w #!$%@? rynku matrymonialnym dużą rolę odegrali również faceci. Podczas gdy wielu z was zauważa negatywny wpływ beciaków, cucków, simpów, białych rycerzy, gentlemanów i innych @xydeN- to zauważyłem, że bardzo mało mówi się o tym jak wielką cegiełkę dołożyli przeróżnej maści kołczowie redpill/pua.

Popatrzcie sobie na dowolny temat związany z kobietami na jakimś forum PUA czy redpillowym - zawsze będzie taki sam schemat: facet spotyka się z kobietą i nie wyszło, 100% odpowiedzi
- #!$%@?łeś, ona jest niewinna
- każdą da się wyrwać, na pewno coś źle zrobiłeś, KATUJ SIĘ TYMI MYŚLAMI CO POPRAWIĆ, CZEGO JEJ BRAKOWAŁO, JESTEŚ NIE WY STAR CZA JĄCY!
- powinieneś mieć większą pewność
- powinieneś być alfa
- powinieneś mieć status i hajs, zakola, łysą glace (PEAK SMV)

i tak dalej

Z takiej wiązanki leci tylko jeden wniosek: Jako facet jesteś NIEWYSTARCZAJĄCY dla kobiet sam w sobie. Musisz latami #!$%@?ć i pracować nad sobą, żeby przebolcowana witaminka w okolicy 25-30 zwróciła na ciebie uwagę. Musisz zasłużyć. Nie możesz tak po prostu być sobą, robić to co lubisz bez zwracania uwagi na to czy to jest alfa, beta, sigma, czy podoba się bardziej tobie czy laskom. NIE. Masz jeden słuszny schemat i za nim podążaj, no czego kuhhwa nie rozumiesz, to takie proste! 10-15 lat "naprawy" charakteru, trzymania ramy, robienia statusu, gry. Przez to większość facetów goni jak chomiki w klatce. Ich życie nie kręci się wokół własnych potrzeb. Ta spirala gonienia za wymaganiami kobiet powoduje, że kobiety mogą sobie pozwolić na stopniowe zwiększanie poprzeczki jednocześnie nie dając nic w zamian, bo znajdzie się kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy redpillowców/PUAsów którzy poświęcą życie na barberów i siłownie i GONIENIE za wymaganimmi kobiet. I potem taki Mirek fizyk czy inny naukowiec, co robi coś przydatnego dla świata będzie NIEWIDZIALNY dla kobiet, bo nie biega jak reszta w kółku, ma ambitną pracę i pasje i nie ma czasu na godzinne zaczysywanie i stylizowanie undercuta pompodour od barbera, 3 godziny na siłce i flexowanie się samochodem w leasingu po mieście.

Zawsze sobie mówią - niby dobrze "ALE PRZECIEŻ KOBIETA TO MA BYĆ TYLKO DODATEK DO ŻYCIA, POZA TYM BĄDŹ PEWNY SIEBIE I ZNAJ SWOJĄ WARTOŚĆ", ale zaraz potem leci hipokryzja i zaprzeczanie wszystkiego:

- Wykonują pasje, których nie lubią ale dzięki którym mają mieć rzekome powodzenie
- Podrywaj kobiety masowo (biegaj za nimi) żeby uczyć się sztuczek PUA i trzymania ramy
- Wykonuj pracę SAMCA ALFA - żadne tam beciakowanie w korpo tylko własna działalność a najlepiej CEO 500+ osobowej firmy IT
- Używaj takich słów/zwrotów/zachowań które są nienaturalne dla ciebie, ale które "lubiom" kobiety
- Żyj tak jak twój kołcz, który jest ALFA i ma powodzenie

Redpill/PUA wyrządził światu więcej zła niż beciakowanie/simpowanie, a nikt o tym nie mówi!!!

@Fekalny_okuratnik
@Kreek
@LajfIsBjutiful
@CloudSpanner
@BlackpillNaCalego
@itsoverforme32445
@eldzej_10

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka #blackpillscience
  • 20
@Pozytywny_gosc: kołczowie gadają co gadają bo zarabiają na goleniu frajerów którym wmówili że mają jakieś magiczne sposoby. Potem człowiek widzi takiego " przeszkolonego" który zaczepia dziewczyny w tramwaju i nie da się nie skisnąć od natężenia krindżu wygenerowanego przez takiego typa. Serio, widziałem to parę razy na żywo, do tej pory bolą mnie zęby od zaciskania żeby nie parsknąć.
@Pozytywny_gosc: Cały redpill/pua i beciakowanie można skwitować kilkoma zdaniami: Prawdziwy facet nie błaga, nie pajacuje i nie rywalizuje o tzipę. Jeśli księżniczka się nie zgodzi to ją olewa i odchodzi ku zachodzącemu słońcu. Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje kobiety do bycia pełnowartościowym człowiekiem, a branie udziału w wyścigu szczurów zwanym redpillem i gromadzeniem zasobów to to samo co wpłacanie dolarów na onlyfans. Związki i pożądanie są dla przystojnych. Każdy poniżej 6/10 powinien
@Pozytywny_gosc: znasz DeMasta? To właśnie taki debil. Swego czasu do niego napisałem i mi napisał, że kobiety mi niczego nie wiszą w życiu i muszę się zmienić dla nich, żeby mnie lubiły, a potem w swoich filmach mówił, że ludzie są #!$%@?, bo starają się być inni dla innych niż bycie sobą xDDDDDD #!$%@? redpillowy śmieć. DeMasta to typ, który gada 20% prawdy i 80% bluepill 2.0, czyli jak każdy kanał
Redpill/PUA wyrządził światu więcej zła niż beciakowanie/simpowanie, a nikt o tym nie mówi!!!


@Pozytywny_gosc:

Wyobraźmy sobie, że podrywanie/zdobywanie kobiety to wyścig samochodowy.

Najważniejsze to przyjechać na wyścig jak najlepszym autem np. ferrari. Jeżeli już przyjechałeś takim ferrari to szkolenie i nauka(redpill) może faktycznie odrobine Ci pomóc. Niestety wmawia się ludziom, że jak przyjedziesz na wyścig starym e46 85kw to masz szanse po tych wszystkich szkoleniach doścignąć typa w 600konnym ferrari.

Niestety
W #!$%@? rynku matrymonialnego nie można niezauważyć olbrzymiej roli #p0lek a dokładnie ich gadziego, hipergamicznego, hive-mind mózgu. Aczkolwiek w #!$%@? rynku matrymonialnym dużą rolę odegrali również faceci. Podczas gdy wielu z was zauważa negatywny wpływ beciaków, cucków, simpów, białych rycerzy, gentlemanów i innych @xydeN- to zauważyłem, że bardzo mało mówi się o tym jak wielką cegiełkę dołożyli przeróżnej maści kołczowie redpill/pua.


@Pozytywny_gosc: Pierwsze słyszę o frazie kołcz redpill xD Tak serio
@Fekalny_okuratnik: O ile jestem w stanie się zgodzić że żaden facet nie potrzebują do szczęścia kobiety bo tego uczy redpill to jednak frazy typu "związki i pożądanie są dla przystojnych" albo "6/10 i poniżej powinien sobie odpuścić kobiety" - szkoda że nadal tkwisz w blackpillu.
@eldzej_10: Jeśli jesteś poniżej 6/10 (obecnie w sumie już 7 przez hiperagamię) to jesteś zwykłym przeciętniakiem i skończysz najwyżej jako beciak. Ludzie przeciętni i brzydcy też wchodzą w związki, ale w nich nie ma pożądania. To po prostu układy korzyści/strat zawarte w strachu przed samotnością lub poczuciem stabilizacji, a będąc nietrakcyjnym najprawdopodobniej będziesz zdradzany. Pożądanie fizyczne jest pierwszym motorem napędowym i bezpośrednio determinuje jak długo dany związek się utrzyma.

O ile
Jeśli jesteś poniżej 6/10 (obecnie w sumie już 7 przez hiperagamię) to jesteś zwykłym przeciętniakiem i skończysz najwyżej jako beciak. Ludzie przeciętni i brzydcy też wchodzą w związki, ale w nich nie ma pożądania. To po prostu układy korzyści/strat zawarte w strachu przed samotnością lub poczuciem stabilizacji, a będąc nietrakcyjnym najprawdopodobniej będziesz zdradzany. Pożądanie fizyczne jest pierwszym motorem napędowym i bezpośrednio determinuje jak długo dany związek się utrzyma.


@Fekalny_okuratnik: To jest