Wpis z mikrobloga

A ja jestem tak czy tak pozytywnie zaskoczony postawą @m__b i resztą ekipy wykopu. Wiadomo że nie do końca im wyszła migracja na nową wersję ale jak skomplikowane i podatne na najmniejsze pomyłki jest to zadanie wiedzą wyłącznie dobrzy programiści pracujący przy wielkich projektach. A tymczasem na Michała i resztę programistów wykopki wylało się takie wiadro pomyj, że ja bym już dawno jebnął tym projektem, zwłaszcza że obecna audiencja nie przynosi nie wiadomo jakich zysków (95% wykopków ma zamontowane ad blocki).

Pomimo tego festiwalu hejtu ze strony użytkowników ekipa naprawia kolejne błędy i z szacunkiem komunikuje się z użytkownikami. Jak widać na wykopie jak dostajesz bana to przynajmniej wiesz za co. Na hejto zostaniecie zablokowani jeśli moderator ma zły humor a na reddicie jeśli nie uznajecie istnienia 79 płci. A co do afery z orlenem - jeśli jest taka cenzura to czemu co chwilę widzę na głównej znaleziska o tym jak orlen oszukuje na cenach? Podjerzewam że usuwają po prostu duplikaty żeby 90% contentu to nie był orlen.

Jak dla mnie robicie dobrą robotę, szanuję i mam nadzieję że dalej będziecie dostosowywać wykop do uwag użytkowników. Po wdrożeniu nowego codebase na pewno będzie to łatwiejsze.

#programista15k #wykop #bekazwykopkow #hejto #nowywykop #programowanie
Viado - A ja jestem tak czy tak pozytywnie zaskoczony postawą @m__b i resztą ekipy wy...

źródło: comment_4sYkhMKcrD3hF5bnJMU5PtmRhEznwyHR

Pobierz
  • 8
(95% wykopków ma zamontowane ad blocki)


@Viado: Sami sobie to zrobili, stary wykop to był baner reklamowy z małymi wkładkami na posty użytkowników. Nie rozumiem jak mając pełną władzę nad codebase można pozwolić żeby reklama odkurzacza wjechała na usera na cały ekran jak czyta post, przecież to oczywiste że po tygodniu wszyscy to zablokują w #!$%@? i nie zarobisz nic. Jeszcze nie sprawdzałem ale zobaczę, jak to wygląda na nowym wykopie.