Wpis z mikrobloga

Bento nie jest najgorszy, nie jest też najlepszy. Można powiedzieć, że jest średni. Ale biorąc pod uwagę pozostałe kandydatury, retorykę dziennikarzy i innych ludzi związanych z naszą piłką, to myślę że nie można nie być zadowolonym. Ja szczerze mówiąc po 2 sekundach narzekania, że szkoda że nie Petković to jednak odetchnąłem z ulgą, że nie jakiś Urban.

Wierzę, że będzie dobrze
#pilkanozna #mecz #reprezentacja #kanalsportowy
  • 12
@Narcyz_: polscy działacze, eksperci i dziennikarze złamią go jak zapałkę, chłop większość swojej pensji przeznaczy na terapie po czołowej kolizji z polską chłopską myślą piłkarską XD
@19karol90: woleć Gerarrda, który prowadził tylko dwa kluby, w jednym tak sobie a w drugim ponoć wszystko dzięki asystentowi działało? Bento zagrał całkiem nieźle na mistrzostwach a i przede wszystkim ma doświadczenie nad pracą z reprezentacją, czego Anglik nie ma.

A i nie półka wyżej nad Sousą a z pięć półek nad nimi. Sousa był, jest i raczej będzie miernym trenerem.
@r4x4: kiedyś Benitez opowiadał taką anegdotkę, że on żeby ktoś go posłuchał w szatni to musi stawać na głowie, a Zidane wchodzi do szatni, wszyscy milkną i słuchają z otwartymi ustami. Legenda Gerrarda mogłaby zbudować jakiś autorytet, czyli coś czego nie mieli nasi ostatni selekcjonerzy.
@wrzeczysamej
@Secla

Nic wielkiego, ja mam wrażenie, że Petković bardziej ogarnałby styl dopasowany do naszych kopaczy. Włochy, Szwajcaria czy Bałkany są nam po prostu piłkarsko bliższe niż Portugalia czy Korea. Nic poza tym na jego korzyść nie przemawia. w sumie - ja z obu decyzji byłbym zadowolony.