Wpis z mikrobloga

Hej onuce, ktore tak wsciekle sie pluly dzisiaj i wczoraj o "zerwanie umow" czy tez o wywolanie skandalu i zlamanie prawa przez Polske, mam dla was pewna zabawna nowine.
Jak sie okazuje vice kanclerz niemiec powiedzial, ze jak Polska i inne kraje chca wyslac czolgi leopardy 2 to niech je po prostu wysla :
https://www.politico.eu/article/poland-leopard-tank-ukraine-war-germany-vice-chancellor-robert-habeck/

BERLIN — Germany should not stand in the way if Poland decides to send Leopard 2 battle tanks to Ukraine, Vice Chancellor Robert Habeck said Thursday, seemingly putting the ball in Warsaw’s court on supplying Kyiv with Western tanks.

I co teraz? xD
Zatkalo kakalko?
To jest wasz problem, tam w rassyji nie macie dostepu do mediow i nie potraficie zweryfikowac tego co wypisujecie.
Oh tylko czekalem aby wam to wyrzygac, beka z was.

#ukraina #ruskieonuce #rosja #niemcy #polska #wojna #militaria #russiahateclub #neuropa
BayzedMan - Hej onuce, ktore tak wsciekle sie pluly dzisiaj i wczoraj o "zerwanie umo...

źródło: lel12321

Pobierz
  • 6
@BayzedMan: Tam jest napisane ' Germany should not stand in the way if' - A nie 'Germany will not stand in the way if'
'Niemcy nie powinny stawać na drodze' a ' 'Niemcy nie staną na drodze' te 2 zdania sie troche sie troche różnią prawda? Ja już sam sie pogubiłem w tym wszystkim. Na reddicie Niemcy piszą że Niemcy nie staną na drodze a mimo tego nikt jeszcze nic nie