Wpis z mikrobloga

Prediction: Za 10 lat (lub wcześniej), Tesla będzie miała wyprodukowanych ponad 100 razy więcej robotów niż Boston Dynamics.

Jeżeli ten wpis uzbiera minimum 20 plusów, z chęcią opublikuje dłuższy wpis, w którym wyjaśnię dlaczego tak sądze, rospisując całe zagadnienie na czynniki pierwsze.


#technologia #tesla #bostondynamics #robotyka #ciekawostki #elonmusk #spacex #ai #machinelearning #sztucznainteligencja

Co o tym sądzisz?

  • Op postradał zmysły 33.9% (39)
  • Op się myli 13.9% (16)
  • Op przesadza 27.0% (31)
  • Op ma rację 25.2% (29)

Oddanych głosów: 115

  • 11
to jest chyba Hyundai / Kia, ale motoryka to wg mnie najmniejszy problem. kluczową kwestią jest AGI


@mepps: otóż to! Cały ten występ wygląda na oskryptowany aż do bólu.

Co ciekawe, z motoryką, nie są wcale aż tak daleko jak sie wydaje z komercyjnego punktu widzenia. Używają hydrauliki zamiast normalnych siłowników. To sprawia, że będą używać bardzo dużo energii, oraz nie będą w stanie tej energii odzyskać mechanizmami rekuperacji.
@anonimowy_programista: Srogie copium milordzie. Już nie tylko szukasz rodzynków pod swoje tezy wśród faktów, ale zaczynasz tworzyć fantazje żeby tylko móc się utwierdzać w swoich racjach i błędnych decyzjach.
@anonimowy_programista: zaglosowalem ze masz racje bo BD po prostu nie ma pomyslu na biznes i nie potrafi sprzedac swoich produktow. Mieli wiele okazji i nic im nie pasowalo a z kazdym inwestorem sie tylko klocili. A potem dochodzi jeszcze kwestia masowej produkcji.
Dlatego cieszy mnie ze Tesla wchodzi w ten rynek.