Wpis z mikrobloga

  • 0
@OttoVonAnus: Z checia bym sie takiej diety trzymal bo dopiero zaczynam i jest zapał i zajawka, ale przeciez zeby ulozyc co do g, to troche pierdzielenia z tym jest xD Bo musze sie trzymac i makro i kcal.
  • Odpowiedz
  • 0
@OttoVonAnus: wiec teraz uloz tak aby wszystko na rowno stykalo.. nie wiem moze dla was to cos mega latwego, ja dopiero zaczynam wchodsic w ten swiat silki i dla mnie to easy nie jest
  • Odpowiedz
@marcopoIo: Nie ma to większego znaczenia, dopóki proporcje nie będą jakieś skrajnie dziwne typu 30g tłuszczy i 600 węgli albo 300 tłuszczu i węgli z 40. Jedz tak, jak Ci wygodnie, dzięki temu łatwiej będziesz trzymał się diety, a organizm powie czego potrzebuje.
  • Odpowiedz
@marcopoIo: możesz robić nawet 8, to wszystko kwestia intensywności tych treningów i odpowiedniego zaplanowania

jak ktoś robi 3-4 treningi to każdy będzie względnie ciężki i długi

jak 6-7 to lżej i krócej

to głównie kwestia dostosowania ilości treningów do pożądanej ilości wizyt na siłowni/czasu ich trwania

to nie tak że wraz ze stażem #!$%@? codziennie ciężki trening do porzygu
  • Odpowiedz
@marcopoIo: ciężko coś tu myśleć, split jak split, jak masz czas żeby chodzić 6 raz w tygodniu na siłownie, nie jesteś przemęczony i progresujesz to czemu nie, chociaż ten rozkład to taki niezbyt idealny, siłą rzeczy jak robisz klatę to robisz też trochę barki i triceps, jak robisz barki to też robisz triceps więc sumarycznie to ciągle robisz barki/klatę/triceps a nogi i plecy robisz raz w tygodniu xD weź lepiej jakiegoś
  • Odpowiedz
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: Rok temu mi wujek taki plan wymysil, zapisalem go w notatniku, teraz zajawka na silke wrocila to skopiowalem i wyslalem do oceny xD Ciezko jakiegos gotowca wziac pod 6 dni (mam czas) i pod ten sprzet co j mam u siebie w piwnicy.
  • Odpowiedz