Wpis z mikrobloga

@mickpl: a idź w #!$%@?. Od wczoraj jest totalny chaos, nic nie działa, a oni nawet nie napisali ze nad tym pracują. Mają w dupie prośby użytkowników żeby cofnęli wersje. W ogóle te błędy świadczą o tym, że nikt tego nigdzie nie testował, dno. Coraz częściej zaglądam na #hejto ale nie ukrywam ze najbardziej chciałbym powrotu do starego czytelnego layoutu. A co do nowego to powinni dać możliwość wyboru użytkownikom. Mam
  • Odpowiedz
  • 27
@umcumcumcbejbe: No XD Np. teraz dostałem powiadomienie, że mam komentarz, ale wyświetlił mi się z opóźnieniem 2 minut. Tak się nie da mirkować.

Do tego powiadomienia z tagów nie działają, po kiego w ogóle dawać opcję "obserwuj" jak to nie działa XD

UX/UI wali po oczach tak, że bez nakładek od mirków w ogóle nie da się tego oglądać. To nie jest kwestia przyzwyczajenia, tylko kontrasty są zawalone, co szkodziło komuś
  • Odpowiedz
@mickpl: Właśnie to jest najgorsze. Z nowym wyglądem i fatalną obsługą w końcu bym się oswoił w myśl zasady, że nie ma takiej biedy, do której człowiek nie mógłby się przyzwyczaić, ale tu umarła cała dynamika wykopu. Na tagach, które jeszcze wczoraj tętniły życiem, dziś tylko hula wiatr ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: mam to samo... Jak można było to tak zj ebać, przecież to się nawet nikomu nie śniło, co oni, szympansy po przejściach w cyrku zatrudniają??????????
  • Odpowiedz
@mickpl: 2 minuty poslizgu to luz, ja kilka minut temu walczyłem z powiadomieniami z PW które dostałem w czerwcu, bo się odkliknac nie chciały
Zastanawia mnie o ile ruch / aktywność spadł realnie. Patrząc nawet po tagach i ilości komentarzy to rząd 70-80% przynajmniej wnioskując po ilości komentarzy pod wpisami z tagami które obserwuję.
  • Odpowiedz
@mickpl: a jak dostajesz powiadomienie o odpowiedzi to wystarczy, że komentarz jest na 2 stronie i już link nie przenosi do konwersacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gremo: na pierwszej stronie też nie przenosi. W ogóle nie przenosi, ot linkuje do wykopu czy tam wpisu, w którym jest ten komentarz i szukaj sobie sam. xD
  • Odpowiedz
@Gremo: no, właśnie dostałem powiadomienie o twoim komentarzu do mnie (to już sukces w sumie) - przeniosło mnie tylko na samą górę tego wpisu. XD

Aha - powiadomienie cały czas widnieje jako nieodczytane. XD
  • Odpowiedz
@Krupier: u mnie jest odczytane, ale ikonka dzwoneczka ma kropeczkę, że jednak jest nieodczytane xD
I tak jak mówisz, nie przenosi do komentarza.
  • Odpowiedz
@Gremo: u mnie wciąż nieodczytane pomimo wejścia na podstronę z komentarzami z powiadomienia. XD

W ogóle to wcześniej jak było powiadomienie to na pasku zakładki pojawiało się w nawiasie np. (1). Teraz będąc na innej stronie, a mając otwarty wykop w innej zakładce nie ma info o powiadomieniu. XD

Nie żeby to było jakoś bardzo potrzebne, ale wciąż wtf. XD
Krupier - @Gremo: u mnie wciąż nieodczytane pomimo wejścia na podstronę z komentarzam...

źródło: xd

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak można było to tak zj ebać, przecież to się nawet nikomu nie śniło, co oni, szympansy po przejściach w cyrku zatrudniają??????????


@Aureolus: jakbyś wiedział ile płacili, to wcale by Cię to nie dziwiło xD
  • Odpowiedz
@mickpl: Ja myślałem, że rss popsuli też, a wygląda na to, że po prostu po aktualizacji prawie nic nie było dodawane i tak jest do dziś, znacznie mniej wykopów.
  • Odpowiedz