Wpis z mikrobloga

Ech, pamiętam jak wchodziła nowa wersja Reddita, to najpierw był do niej oddzielny adres, na którym można było ją sobie przetestować, zgłaszać błędy, uwagi itp., poza tym było (i jest) mnóstwo opcji customizacji i ustawień. A jak się nie podobało, to można było jednym przyciskiem wrócić do starej wersji. Oczywiście aplikacje były rozwijane jakby równolegle, ale jednocześnie oddzielnie, więc nie było sytuacji, w której aplikacja na daną platformę nie istnieje przez kilka dni.

A na wykopie jak w lesie xD na #ios aplikacja nie działa już drugi dzień i pewnie jeszcze trochę sobie poczekamy, a ja i tak już się boję tych wszystkich niedociągnięć, które wyjdą na początku lub z czasem. Tagi może i nie działały prawidłowo wcześniej, ale za to teraz nie działają w ogóle. Profesjonalne testy na produkcji, nie ma co.

#wykop #wykop20
  • 30
@cutecatboy: yup, to było mega rozwiązanie, sam długo korzystałem ze starej wersji reddita dopóki sie nie przestawiłem na nową. Z tego co pamiętam, wystarczyło dopisać old. przed adresem. Ale gdzie na wykopie takie rzeczy xd orlen za to nie zapłacił pewnie
@enron: ja to samo, od tych 2 dni może byłem na wykopie z 20 min łącznie xd bo na tel apka nie działa, na przeglądarce chodzi jak gówno, a w safari też nie jest kolorowo.
@cutecatboy: tak samo bylo na Wykopie 9 lat temu jak rowniez wprowadzali wiele nowych poprawek, kto chcial to sie zglaszal do testowania bety, robil swoje, jak mial dosyc to mogl sie znowu przelaczyc na stara wersje.
@miki4ever: to bylo 9 lat temu
@cutecatboy: ale to jest szkoda szczempic ryja

MICHAŁ BIAŁEK #!$%@? WIESZ O TYM JAK SIE WDRAŻA COKOLWIEK W IT PRZYZNAJ SIĘ

ta strona mu wyszła takim fuksem ze teraz nie ma pomysłu i błaga na kolanach obsrajtka o petrocebuliony - inaczej by ten portal przestał istnieć i Michau tez.
@young_fifi: bo Reddit to jedna z największych, najbardziej wpływowych stron na świecie, ogromne forum generujące ogromny ruch, a na dodatek amerykańska, więc gdyby #!$%@? taki cyrk jak tutaj, to by poszli z dymem. Natomiast wykop to nasze lokalne bagienko, które niby ma 3 miliony unikalnych odsłon, ale ciągle ci sami użytkownicy kiszą się we własnym sosie patostreamów i przegrywowego gównokontentu, więc Białkowi nie zależy na jakości. #!$%@? testy na produkcji a
@cutecatboy: No w sumie racja. Ale popatrz na to z tej strony - wykop jest jednak bardzo dużym portalem na polskim rynku i zszerza ogromny przekrój społeczeństwa. Ex-karachanki, lewaki, prawaki, patostreamowcy, ludzie zainteresowani giełdą i ekonomią, fani anime, jakieś zagubione normiki które tworzą naprawdę ciekawy content, fani sportu i pewnie z 50 innych tagów, które ma 100+ obserwujących. Jakby wprowadzić jakikolwiek sensowny sposób monetyzacji (chociażby zrzynka z reddita i discorda z