Wpis z mikrobloga

@Van-der-Ledre: Nie masz wrażenia, że po wielkiej wrzawie z pierwszych godzin dzaiałania nowego Wykopu, społeczność jest jakby mniej aktywna? Nie mówię tu tylko o świętym tagu, ale ogólnie. Sam nie udzielałem się często, ale lubiłem wejść na te kilka tagów, które obserwuję i poczytać głupoty. Teraz jest tak, nie wiem, pusto? Większa aktywność jest jedynie w wątkach, gdzie ludzie testują wydolność Wykopu oraz cierpliwość moderacji.
@TreatMyLamboLikeAFisherPrice
no ja na wykopie siedzę od kilku lat i jestem dosyć aktywny + też mam swoje tagi, a po tej gownoaktualizacji prawie nie siedzę bo się nie da. aplikacja wykopu jest upośledzona, nie wiem gdzie są moje obserwowane tagi (brak powiadomień) w ogóle nie ma powiadomień, pierwszy raz poczułem to "coś" że pora przegnać się z tym portalem i szukam sobie powoli alternatywy. po prostu to nie jest już to miejsce
@TreatMyLamboLikeAFisherPrice: Ja poniekąd czekałem na coś takiego - z wykopu korzystałem odruchowo, ale tak naprawdę często nie znajdowałem tam nic. Sam prowadziłem swój # i tam czułem się super, ale to chyba pora żeby zacząć się rozglądać w kóncu za innym miejscem w sieci.

Z jednej strony szkoda - prócz niektórych wyjątków trafiałem na naprawdę świetnych ludzi, a nawet nie zliczę ile razy ktoś mi tu pomógł.

Ale ile można znosić
@TreatMyLamboLikeAFisherPrice: Trochę wywołany do tablicy odpowiem:
1. po licznych aferach tu zaprzestałem tworzyć swój autorski tag #vfxnews a miałem spore plany tworzenia autorskiego contentu imho dobrej jakości.
2. po fali ruskich trolli i pisowskiej tuby zacząłem coraz mniej tu wchodzić
3. ale dziś, przy wykop 2.0 zaprzestaje chyba w ogóle. Apka na telefony nie działa, a to z niej korzystałem przez 90% czasu, no i nie zamierzam wrócić dopóki kolorystyka na