Wpis z mikrobloga

Głównym problemem nowej wersji jest kiepska czytelność, związana ze słabym doborem kolorów, kompletnie nie rozumiem takiej decyzji grafików. Zobaczcie sami jak by to wszystko świetnie wyglądało gdyby zastosować paletę kolorów starego dobrego wykopu:

Bez wątpienia to marzenia ściętej głowy i nigdy nikt tego nie wprowadzi, a developerzy nawet nie zobaczą tego wpisu, ale bardzo bym chciał taki motyw jako jeden do wyboru, obecny ciemny kompletnie mi nie leży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop #wykop20 #design #grafika #ux

@wykop Jest jakaś szansa na wprowadzenie "klasycznego" motywu z taką kolorystyką?
Pobierz Zgrywajac_twardziela - Głównym problemem nowej wersji jest kiepska czytelność, związa...
źródło: obraz_2023-01-17_171144296

Wolisz obecną kolorystykę czy taką jak na dołączonym obrazku?

  • Obecna podoba mi się bardziej 6.8% (302)
  • Klasyczna była o niebo lepsza 93.2% (4147)

Oddanych głosów: 4449

  • 50
@Zgrywajac_twardziela: ja jednak sądzę, że głównym problem to niedziałające lub nieintuicyjne funkcje. Zaraz za tym jest nieczytelny interfejs.

Powiadomienia? Brak.
Czarna lista? Nie działa.
Aktywne i Najnowsze na mirko? Działa zupełnie od czapki.
Konta w trakcie usuwania? Przywrócone.

A to tylko początek, bo reszty nawet nie chce mi się sprawdzać.
@Zgrywajac_twardziela: mnie najbardziej rozwala to że połowę funkcjonalności wywalono do kosza XD chciałeś zobaczyć aktywność na profilu to właziłeś i ostatnią widziałeś, a teraz przeklikuj się przez komentarze czy wpisy XD tagi to samo - wcześniej elegancka lista po prawej w Mój Wykop - teraz włazisz na profil, klikasz w obserwowane i przeklikujesz na tagi XD ta kolumna po lewej to też taka trochę z czapy - IMO byłaby git, gdyby
Pobierz SonyKrokiet - @Zgrywajac_twardziela: mnie najbardziej rozwala to że połowę funkcjonal...
źródło: RoboCop2 OldMan facepalm
@SonyKrokiet:

mnie najbardziej rozwala to że połowę funkcjonalności wywalono do kosza XD chciałeś zobaczyć aktywność na profilu to właziłeś i ostatnią widziałeś, a teraz przeklikuj się przez komentarze czy wpisy XD

To chyba jest zbugowane, bo teoretycznie po wejściu na profil jest się w kategorii "akcje", tylko wyświetla ona wpisy xD

tagi to samo - wcześniej elegancka lista po prawej w Mój Wykop - teraz włazisz na profil, klikasz w obserwowane
To chyba jest zbugowane, bo teoretycznie po wejściu na profil jest się w kategorii "akcje", tylko wyświetla ona wpisy xD


@Zgrywajac_twardziela: uj wie, w każdym razie nie widzisz już swoich wpisów w Obserwowanych XD a, no i tagi nie mają powiadomień, no bo lepiej usunąć powiadomienia niż je naprawić XD

Cóż dostałem zaproszenie do testów - odmówiłem, trzeba było podać wszystkie dane, plus była jakaś klauzula o odpowiedzialności zbiorowej w razie
Pobierz SonyKrokiet - >To chyba jest zbugowane, bo teoretycznie po wejściu na profil jest się...
źródło: Wojak Tori