Wpis z mikrobloga

@aaadaaam: Gdzie masz jakiś dowód że ktoś manipuluje, @ginden płaci za wykopywanie ? ma multikonta ? bo jeśli manipulowaniem nazywasz wykopanie treści osób które obserwuję, i których wykopy widzę jako pierwsze przez to że zawsze wchodzę na MÓJ WYKOP to pretensje miej do administracji, tak samo, lobbuj za wprowadzeniem całkowitego zakazu linkowania wykopalisk na mirko, przesyłaniem sobie w pw i dezaktywacją mojego wykopu
  • Odpowiedz
@ihwar: Zróbmy takie ćwiczenie: zostaw Gindena, zostaw mnie, zostaw znalezisko.

Chodzi mi tylko o to:

4 minut, 16 wykopów


EDIT: Normalnie nie jesteś w stanie tego przeczytać (o ile nie fakt lub se), nie mówiąc o łażeniu po wykopalisku itd...
  • Odpowiedz
Jeszcze wierzę, że potrafisz powiązać fakty i rozwiązać zagadkę, która Cię nurtuje


@Ppolaczek: jakbyś przeczytał co napisałem 30 minut temu to byś wiedział, że nie ma żadnej zagadki...
  • Odpowiedz
@aaadaaam:

To wytłumacz co Cię dziwi?

Czy jak przeczytałem artykuł pół godziny przed jego dodaniem, to muszę po dodaniu czytać go jeszcze raz? ...albo odczekać jakiś czas żeby go wypokać?
  • Odpowiedz
To wytłumacz co Cię dziwi?


@Ppolaczek:

Po co jest ten zapis?

Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu Wykop.pl i korzystanie z usług Serwisu Wykop.pl w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.
  • Odpowiedz
@aaadaaam:

Ginden wrzucił link na mirko. Sporo osób przeczytało i stwierdziło, że ciekawy i nadaję się jako znalezisko. Link pojawił się jako znalezisko, więc osoby które już go przeczytały, uważały za ciekawy i namawiały do dodania wypokały go.

Gdzie tu manipulacja?
  • Odpowiedz