Wpis z mikrobloga

@bisu Tak naprawdę to będziesz dr, bo ustawa nie przewiduje czegoś takiego jak dr inż. inż dodawany jest zwyczajowo, żeby połechtać ego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
agh ma ładne oprawy dyplomów


@szwelx: AWSB ma też ładne bo różowe ;) w kwietniu obroniłem tam magistra z zarządzania bezpieczeństwem i higieny pracy
@Catttana: doktor nauk technicznych ( ͡º ͜ʖ͡º) w pierwszej kolejności trzeba się dostać do szkoły doktorskiej AGH na studia "z górnictwa" bo są aż dwa miejsca. Ewentualnie zostaje szkoła doktorska Politechniki Krakowskiej a na niej transport. Ostatni wybór to szkoła doktorska AWSB i też transport ;)

Mam jeszcze semestr luzu bo aby nie robić przerwy w edukacji zapisałem się na studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na
@bisu: z perspektywy kilku lat mogę dać Ci jedną radę - nie rób tego. Dostaniesz się bez problemu, a z czasem stwierdzisz dwie rzeczy: 1. Doktorat nic nie daje/na nikim nie robi wrażenia (chyba, że zdanie babci i dziadka ma tu kluczowe znaczenie), 2. Gdyby energię z doktoratu i pracy jako asystent włożyć w biznes i rozwój to będziesz bogaty, a na uczelni na nikim nie zrobi wrażenia (a właściwie czego