Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem przez #tinder dziewczynę. Oboje jesteśmy w okolicy 30, ona jest dwa lata starsza. W dużym skrócie najpierw kilka tygodni pisania na apce potem pierwsze spotkanie na spacer i przeszliśmy na kontakt sms. Na spotkaniach, z mojej perspektywy rozmowa się kleiła, nie było niezręcznej ciszy, patrzenia w telefon. Ogółem spotkaliśmy się kilka razy, za każdym razem to spotkanie trwało pomiędzy 2 a 3 godziny. Na spotkaniach rozmawialiśmy, na różne tematy, sporo z nich określiłbym nawet jako nietypowe na takich spotkaniach.
I teraz dochodzimy do meritum problemu. Nie potrafię odczytać jej zamiarów. Z jednej strony nie unika spotkań, jednak wszystkie spotkania były inicjowane przeze mnie. Czasami w rozmowie sms rzuci propozycję jakieś aktywności, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości. Po mojej propozycji spotkania pasujący nam obu termin znajdowaliśmy zazwyczaj w ciągu kilku najbliższych dni. Cała nasza znajomość trwa około 3 miesięcy.
Podobnie jest z kontaktem sms. Sama z siebie odzywa się bardzo rzadko. Po moim kontakcie odpisuje i wymieniamy kilkanaście sms.

Powinienem jej powiedzieć osobiście na spotkaniu/ napisać sms o tym? Z jednej strony niby jest zainteresowana, bo są spotkania i na wiadomości odpisuje, z drugiej zaś większość z nich jest inicjowana przeze mnie.

#zwiazki #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c5178f01f4c80d1901bf30
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11