Wpis z mikrobloga

Czy ktoś przerzucił się w ostatnim czasie na ios z androida? Warto? Chodzi za mną myśl o kupieniu sobie Iphone, zawsze miałem androida. Jakie są plusy i minusy ios? #ios #apple
  • 10
@asyla:jak używasz telefonu do dzwonię is i pisania to oba będą dobre. Napisz co robisz na swoim telefonie i bez czego nie umiesz żyć. Może np chciałbyś mieć różne dzwonki do różnych kontaktów albo ustawiać sobie mp3 jako dzwonek czego w iPhonie nie zrobisz od strzała.
@asyla: przerzucilem sie pare miechow temu na ios, ale nie wiem o co dokladnie bys pytal XD jezeli nie masz duzych wymagan jakichs zaawansowanych tylko muzyka przegladarka dzwonienie itd to ios spoko jest
@asyla: @asyla: Ja wole IOS. Mam iPhone od 2016 roku, najlepiej 7, potem XS. Na razie ten mam 4 lata i wciąż działa super. W przeciwieństwie do większości osób ja chce telefon na 4-5 lat a nie na rok. IOS jest bardzo fajny ale ma pewne minusy - słabo działa słownik, poprawianie w trakcie pisania w języku polskim; nie ma czegoś takiego jak gify w smsach, trzeba ściągnąć apke. No