Wpis z mikrobloga

#!$%@? akcja mirasy, wczoraj pod wieczor przyszla do mojego pokoju wlascicielka mieszkania(gorliwa katoliczka) i znalazla w moim pokoju majtki ktore zostawila kolezanka z tindera i pustą paczkę prezerwatyw, w skrócie sie #!$%@? ze pod jej dachem odbywał sie seks bez slubu i to jest grzech smiertelny i nie będzie na to przyzwalac xD powiedziała ze mam do jutra się wynieść. To jest wogole legalne? Czynsz do konca stycznia oplacony juz. #wynajem #nieruchomosci #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 119
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer:
myślęjeszczel egalne, ale to tylko niedopatrzenie naszych prawodawców. myślę, żeziobrysci z kowalskim pracują nad projektem zakazującym seksu, co najmniej tego przedmalłżeńskiego
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer: Zgodnie z Art. 659 § 3. Kodeksu cywilnego, wynajmujący mieszkanie zobowiązuje się do wstrzemięźliwości seksualnej wobec osób niepozostających z nim w partnerskim związku cywilnym.

Także pakuj mandziur i wypad z celi
  • Odpowiedz
#!$%@? akcja mirasy, wczoraj pod wieczor przyszla do mojego pokoju wlascicielka mieszkania(gorliwa katoliczka) i znalazla w moim pokoju majtki ktore zostawila kolezanka z tindera i pustą paczkę prezerwatyw, w skrócie sie #!$%@? ze pod jej dachem odbywał sie seks bez slubu i to jest grzech smiertelny i nie będzie na to przyzwalac xD powiedziała ze mam do jutra się wynieść. To jest wogole legalne? Czynsz do konca stycznia oplacony juz. #wynajem #
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer:

To jest wogole legalne?


Na wykopie się dowiesz, ze to święte prawo własności. Skoro można zabronić palenia czy trzymania zwierząt to czemu niby nie można zabronić rypania bez ślubu?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 Mirek to może nie być Bait XD, jak szukałem mieszkania z moją dziewczyną, to w jednym przypadku byliśmy pytani, czy jesteśmy małżeństwem, bo jeśli nie to nie może nam wynająć, bo będziemy grzeszyć pod ich dachem XDD
Mieszkanie od 5 miesięcy stoi puste i ogłoszenie wciąż wisi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz