Wpis z mikrobloga

#!$%@? akcja mirasy, wczoraj pod wieczor przyszla do mojego pokoju wlascicielka mieszkania(gorliwa katoliczka) i znalazla w moim pokoju majtki ktore zostawila kolezanka z tindera i pustą paczkę prezerwatyw, w skrócie sie #!$%@? ze pod jej dachem odbywał sie seks bez slubu i to jest grzech smiertelny i nie będzie na to przyzwalac xD powiedziała ze mam do jutra się wynieść. To jest wogole legalne? Czynsz do konca stycznia oplacony juz. #wynajem #nieruchomosci #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 119
jej argumentem jest to ze ona zadzwoni i mnie wyniosą niby ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Niedoszly_Doomer: Nie wyprowadzaj jej z błędu, efekt zaskoczenia jest w tym wszystkim najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możesz to porównać do sytuacji ze schowaniem kamerki samochodowej i graniem głupa, gdy ktoś specjalnie hamował Ci przed maską a Ty nie zdążyłeś wyhamować i przez jego niebezpieczne zachowanie wyjechałeś mu
@Przegrywek123: Niekoniecznie bait, kumpel jak na studiach szukał mieszkania z loszką to się gość ich pytał czy są małżeństwem i jak powiedzieli, że nie to on na to, że im nie wynajmie xD. To był jakoś 2015 rok, ale widzę, że nic się nie zmieniło xD